Авторизація | Реєстрація

Правила поведінки на секторі вболівальників ФК "Нива".

 • 16.07.2007 22:55
 • 12
 • 16512

Правила поведінки на секторі!
Ультрас – це найактивніша, радикально налаштована і віддана своєму клубу та його кольорам категорія вболівальників. Головна мета ультрас – яскрава підтримка команди на всіх її матчах. Крім того, ми, як найактивніші фани , розраховуємо отримати визнання клубу, та важелі впливу на нього.
Підтримка включає в себе як зовнішні її атрибути – прапори, банери, транспаранти, розтяжки, фаєра, модулі і т.д. (цим займають старші і більш досвідченні фанати) , так і внутрішні – те, що залежить від кожної людини на трибуні – співання пісень, скандування зарядів. Якщо ти вирішив бути з нами ти повинен вивчити всі пісні і заряди. Зробити це не важко – потрібно лише декілька матчів побути у нашому секторі, або прочитавши їх на сайті - http://www.fcnyva.te.ua .
Крім того потрібно знати, що ми стоїмо за воротами на південій частині стадіону що находиться від центральної дороги і нас не важко не замітити через наявність клубної символіки на одязі. Наше ультрас-угрупування називається «TERNO FIELD ARMY» (TFA) . . Тож якщо в тебе виникли питання або бажання співпрацювати, звертайся до старших по фірмі (угрупуванні), ми будем раді у допомозі по створенню серйозного супорту (підтримки).
Також зверни увагу!!! Ультрас – це еліта вболівальників, тому що саме вони забезпечують левову долю підтримки команді. І якщо ти вирішив так себе називати повинен взяти на себе певні обов’язки – бути адекватним, відповідати обраному стилю поведінки та місцю де ти знаходишся – ультрас-сектору, який має бути взірцем для всіх! Справжній ультрас не повинен опускатися до рівня тупого бидла, яке часто приходить на наш стадіон – з насінням, дудками, п’яним, з поведінкою та вдачею дрібного злочинця спальних районів. Також на секторі заборонено приносити заборонену піротехніку і займатись подібною протизаконною самодіяльністю! Якщо ти не будеш виконувати вище перечисленні правила ти будеш прогнаний з фан-сектору і як це не прикро більше сюда не потрапиш.
Але ми дуже сподіваємось, що все буде гаразд і «Нива» отримає в твоїй особі ще одного відданого фана!!! Ми чекаємо на вас!!!
Приємного фанатіння!
Деякі матеріали використано з 
ультрас-угрупування київського «Динамо» U'27 .


Коментарі

 • 13

  OLEG SADOVSKIY 18 July 2007, 14:29

  (Ти знаєш з якого сайту я брав головну частину матеріалу і якщо ти хочеш сказати що в ДК галімі ультраса і в них якісь не такі правила ти будеш не правий..!!!!)
  ПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПОТРІБНО ШУКАТИ НА АНДЕГРАУНДНИХ і НЕ РОЗКРУЧИНИХ САЙТАХ АБО БРАТИ ІНТЕРВЮ В БЕЗПОСЕРЕДНЬО УЧАСНИКІВ,,,,УЛЬТРАС РУХУ,,,,
  А ЩОДО САЙТУ ДИНАМО,,,,ЦЕ ПОПСА ДЛЯ СЕРЕДНІХ "УМОВ" І ВЕРШИНКА АЙЗМЕРГА КОПАЙ ГЛИБШЕ ЧИТАЙ ПОМІЖ СТРОЧКАМИ
  ,,,,
  А ВЗАГАЛІ Я НЕ ХОЧУ ВСТУПАТИ В ДИСКУСІЮ, А ТО ДЕЯКІ ЛЮДИ ЗНОВУ СКАЖУТЬ ....- ЩО КАТЛЄТА ТІЛЬКИ ГОВОРИТЬ І НІЧОГО НЕ РОБИТЬ!!!!
  ...Я ДУМАЮ ІГОР ти КОЛИСЬ САМ ЗРОЗУМІЄШ ЩО ГЛУПО ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ , які цього НЕ ЦІНУЮТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДА Й І БІСЕР ЗАКІНЧИВСЯ ЩОБ МИТАТИ.....
  Вобщем УДАЧІ ВАМ .................!!!!!!!!!
 • 14

  Ihor 18 July 2007, 16:53

  Я ДУМАЮ ІГОР ти КОЛИСЬ САМ ЗРОЗУМІЄШ ЩО ГЛУПО ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ , які цього НЕ ЦІНУЮТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  katleta
  Я надіюсь що плоди цих зусиль, які ро***ть деякі із нас будуть цінувати всі, тому що ніхто цього не робить за власної вигоди (сподіваюсь ніхтоSmile ), а з любові до нашого клубу. Взагалі хочеться побажати і нашій і WSF-групіровці тільки процвітання, збільшення кількості і звичайно хорошої і яскравої підтримки... А там будем побачим...

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів