Авторизація | Реєстрація

On-line з Миколою Вірковським!

 • 09.06.2007 23:38
 • 62
 • 31625

У понеділок 11-ого червня орієнтовано о 14-00 довгоочікуваний он-лайн з основним воротарем тернопільської "Ниви" і просто чудовою людиною Миколою Вірковським! Якщо не станеться ніяких несподіванок тоді все буде вчасно і за планом. Залишайте свої запитання і побажання якщо у даний час не впевненні що вийдете на звязок.
Задати питання


Коментарі

 • 16

  Henry 11 June 2007, 13:45

  Привіт Коля!

  Перше запитання, яке муляє вже з початку 2 кола - що з командою не так у виїздних матчах? Спочатку дома за чудової гри виноситься Оболонь-2 і Нафком, а на виїзді абсолютно нульова гра з далеко не грандами Буковиною та Вересом..

  Друге запитання - чи відучвається тобі, як голкіперу конкуренція зі сторорни резервного Раковіци? Адже наскільки я розумію його підписували як основного, і відтіснила його з рамки лише твоя впевнена гра..

  І накінець - спасибі за Бориспіль!! Що відчував під час гри? Спіймав кураж після перших кількох блискучих сейвів? Адже за такої погоди кіперу було помилитись раз плюнути.. Як вдалось на такому високому рівні провести гру?
 • 49

  Andrii 11 June 2007, 13:58

  :non:А де Коля?Вже 14:00,а його нема
 • 53

  Vovan 11 June 2007, 14:11

  В мене питання ще таке:
  Зараз в команді немає тренера воротарів, як воно вам без поради досвідченої людини ?
  Хто зараз займається воротарями ?
  Адже були часи в другій навіть лізі коли були тренери по воротарях і на твою думку тренер воротарів наприклад тобі знадобився б ?
 • 53

  Vovan 11 June 2007, 14:12

  Хтось із гравців в курсі про сайт і хто ?
 • 197

  Kiss 11 June 2007, 14:14

  Миколко,у тебе так файно виходить грати,чому не хочеш в іншу команду-вищого рангу?:D
 • 200

  Kytovuj 11 June 2007, 14:28

  Привітик всім!!! в першу чергу Колі!!!!!! ти найкращий!!! слідкував за твоєю грою!! ти жжош!!! небуду нічого тебе просити!!! просто побажаю тобі удачі в матчах, і нездавайся і тоді все буде добре..............!!!!!! успіху в карєрі !!! надіюсь в тебе все вийде!1WinkWinkWink:rad::rad::vot::nyva1::goal::goal::goal:
 • 14

  Ihor 11 June 2007, 14:28

  Мустанг
  Мабуть таки недостаток досвіду, так як мені попередні тренери не давали зіграти декілька ігор підряд, тому моя гра не була досить впевненою через брак належної ігрової практики.
  Лігу чемпіонів не пропускаю ніколи, на даний момент є багато сильних воротарів, але найсильнішмим вважаю Буфона, Купе і Шовковського.
  Звичайно краще виховувати власні таланти, але якщо і брати гравців з інших областей то вони повинні бути на голову, а то й дві сильніші за наших!
 • 14

  Ihor 11 June 2007, 14:33

  Макей
  М.К. Тренувався з молодіжною зб. України Павла Яковенка, також тренувався з Волиню під керівництвом Віталія Кварцяного...
  Надіюсь скоро ми побачим нашу команду у першій лізі, це нам під силу...
  Найтяжчим рахую матч у Борисполі з Княжою, він ще був дуже важливим для нашої команди, а найбільше запамятався матч в Луцьку проти донецького Шахтаря, в фіналі юнацького чемпіонату України.
 • 14

  Ihor 11 June 2007, 14:41

  Ромчик
  В дитинстві я вибирав між футболом і великим теннісом, але тенніс дорогий і не дуже поширений в Україні вид спорту тому вибрав футбол і не жалію.
  В Україні мріяв грати за тернопільську Ниву, а також хочется спробувати свої сили у київському Динамо! А взагалі уллюбленою командою є римська Рома.
  Читай вище.
  Напевне лише після гри з Дністром на мене почали розраховувати як на першого кіпера.
 • 14

  Ihor 11 June 2007, 14:47

  Шатья
  Раніше найзоповітніша мрія була стати дуже відомим футболістом, а зараз найзаповітнішою побувати у всіх куточках земної кулі...
  Дружні стосунки зі всіма хлопцями, але більш за все з Гріньою, Лівіцким, Тарасом Дурайом, Беркитою, Біскупом і Міщишином...
  Підтримую з деякими хлопцями, часто зідзвонююсь з Гуріном, Романом Кантелюком..

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів