Авторизація | Реєстрація

On-line з Миколою Вірковським!

 • 09.06.2007 23:38
 • 62
 • 31626

У понеділок 11-ого червня орієнтовано о 14-00 довгоочікуваний он-лайн з основним воротарем тернопільської "Ниви" і просто чудовою людиною Миколою Вірковським! Якщо не станеться ніяких несподіванок тоді все буде вчасно і за планом. Залишайте свої запитання і побажання якщо у даний час не впевненні що вийдете на звязок.
Задати питання


Коментарі

 • 53

  Vovan 11 June 2007, 09:18

  Ще питання таке- зараз ідуть слухи що з нового сезону команду очолить новий наставник і скоріш за все це буде Коваль, наскільки ця інфа правдива думаю гравці більше за нас проінформовані ?
  Казали що він був на матчі із Вересом ?
  Ти не боїшся що з приходом цього тренера склад команди поміняється сутєво, адже тренер з відаленого регіону і гравці швидше за все будуть звідти ???
  Як ви реагуєте і реагували спочатку на цю інфу.???
  Можеш порівняти роботу Червіня і Гасанова ?
  Доводилось чути що новий тренер проводив тести на фіз підготовку і висновок невтішний в команди проблеми, в чому на твою думку проблема: фізичні дані гравців чи занадто багато твої одноклубники позволяють собі відпочивати?
 • 53

  Vovan 11 June 2007, 09:29

  Коля щоматчу тобі доводиться, працювати над тим щоб більшість гравців команди підійшла і подякувала фанам. Це повязано з тим що їм всім пофіг чи ми є чи ні ? Через те що вони мало що розуміють в фан русі? Чи просто через те що вони не місцеві і приїхали сюди просто заробити гроші бо в Львові такі грулі хіба що потрібні вчемпіонаті області?
  Знаєш напишу тобі правду і можеш її передати їм. Ті майже всі приїжджі так іграють що деколи протівно дивитись на їх ігру, непомітно ні самовідачі ні ніякого бажання поборотись, вони не розуміють що іграють за клуб футболку якого негідні носити, але вірю що з приходом нового тренера це закінчиться і цей десант поїде відпочивати.
  Питання: чому на твою думку Семенюк і Стус які були головнимси забивалами і головним придбанням в міжсезоння не виправдали надій і гріють лавку запасних, а Кривий про якого нічого нечули став забивати самі вирішальні голи в сезоні. ???
 • 53

  Vovan 11 June 2007, 09:36

  А можеш дати відповідь на таке:?
  Що собою представляє звізда Семенюк а то він в сторону вболівальників навіть не дивиться, ми то всі думаєм чи то в нього часом десь зірка не виросла і ми ніяк нероздивимся де вона ???
  Ти не дивуйся що деякі мої питання грубі, просто достало вже що деякі люди носяться по полю як бєшені відають останні сили, виручають команду в здавалось безнадійних ситуаціях, а інші ходять по полю як ...
 • 53

  Vovan 11 June 2007, 09:39

  Та на завершення я хочу побажати тобі і команді змін на краще, хороших нових партнерів.
  Надіюсь, БАЖАЮ і ВІРЮ в те що з наступного сезону ми будем іграти вже в першій лізі.
  Щасти вам в двох останніх матчах !!!
 • 11

  shatsia 11 June 2007, 10:31

  Коля, від імені фан сектора хотів би тебе запросити на сектор (в разі дискваліфікації чи травми(Дай бог щоб вони тебе минали))повболівати і подивитися не те все з середини. Будем дужі раді тебе бачити, як то кажуть Ласкаво просимо!
 • 175

  Pipo 11 June 2007, 10:41

  Ти найкращий воротнік 2 ліги:goo:.Я серйозно.Запитиання:
  Яке ти ДЮСШ закінчив і чи зразу став на ворота?:nyva1:
 • 168

  Football Girl 11 June 2007, 11:46

  Привіт Коля!!!WinkПерш за все, дякую за класну гру, ти найкращий воротар!:goo:Ну і звичайнр питаннячко, як ти любиш проводити вільний від тренувань час і що є головною ціллю в твоєму житті?:vic:
 • 47

  Ihorinho 11 June 2007, 12:18

  привіт,Коля.Хочу подякувати тобі за чудову гру.Ти молодець.
  1.чи реальна,на твою думку,перспектива Ниви виходу в першу лігу?
  2.хто з гравців твій ніайближчий друг?
  3.яка гра тобі найбільше запамяталась?
  4.Чи налаштовані щоб виграти у Нафтовика?
  Успіху тобі.Передай гравцім шо ми в них віримо.Ви молодці.Ти найкращий!!!!!!!!Wink
 • 11

  shatsia 11 June 2007, 12:20

  Чи є різниця в методах тренування в Дубровного, Червіня, Гасанова?
  Що взяв з їхніх тренувань і запам"ятаєш на все життя?
 • 90

  Football 4ever 11 June 2007, 13:44

  КОЛЯ ЧЕМПИОН!!!!НИВА ДАВАЙ!!!!!:nyva1::nyva1::nyva1::nyva1::nyva1::hard:

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів