"Нива" - "Дністер" 0:0

• 26.05.2007 10:26
  • 10
  • 7732

У черговому турі тернопільська "Нива" не змогла взяти верх над лідером нинішнього чемпіонату овідіопольським "Дністром", як наслідок 0:0 і при перемозі "Єдності" над другим складом київської "Оболоні" жовто-зелені опустяться на четверту сходинку.
25 травня. Тернопіль. 3 000 глядачів.
Тернопіль:
1.Вірковський, 3.Дурай-к, 22.Гусаковський, 5.Біскуп, 20.Грешта (14.Стус, 83), 13.Ніканович (21.Лівіцький, 61), 15.Беркита (16.Тригуба, 73), 4.Грінченко, 11.Суспіцин (19.Кривий, 64), 17.Карабин, 9.Удич (18.Семенюк, 78).
Арбітр: М.Митровський (Ужгород)
Асистенти: Я.Коломис, П.Кравцов
Делегат ФФУ: Ю.Власенко
Попередження: М.Грешта, 11, Т.Дурай, 37, Ю.Гусаковський, 56 - В.Возний, 5, В.Лещук, 90+2
Тернопільська "Нива" в черговому турі чемпіонату України приймала на власному полі лідера - овідіопольський "Дністер". Поєдинок, як і в першому колі завершився результативною нічиєю. На відміну від зустрічі в Овідіополі, шанс на перемогу мали обидві команди.
Першу половину гри "Нива" грала з єдиним форвардом - Юрієм Удичем. В середині другого тайму керманич тернополян Самір Гасанов пішов у ва-банк, і замінивши Удича, випустив на поле відразу трьох форвардів - Олександра Семенюка, Миколу Стуса та Дмитра Кривого. Двоє останніх у доданий арбітром час мали хороші шанси, щоб вивести нашу команду вперед. Обоє завдавали удари головою. Щоправда, після удару Стуса (по центру воріт) м'ячем легко заволодів голкіпер "Дністра" Костянтин Стародубовський. А щодо Кривого, то після його удару м'яч у лічених сантиметрах розминувся з поперечиною. Остаточний рахунок (0:0), який фінальним свистком зафіксував ужгородський арбітр Михайло Митровський, став справедливим закінченням цього поєдинку.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ

Хоча таким результатом, мабуть, були незадоволені обидва суперники. "Нива" не скористалася можливістю скоротити відставання від івано-франківського "Факела", який погодився на "мирову" (1:1) в домашній грі проти "Княжої" (щасливівська команда зрівняла рахунок на 90-ій хвилині). Більше того, якщо сьогодні плиськівська "Єдність" переможе на виїзді столичну "Оболонь-2", то наша команда втратить третю сходинку турнірної таблиці. Щодо "Дністра", то команда з Південної Пальміри, у разі перемоги над "Нивою" могла достроково вибороти путівку до першої ліги.
Наступний тур для тернопільської команди буде надважливим. "Нива" гратиме на виїзді з одним із головних конкурентів в боротьбі за підвищення у класі - "Княжою". "Жовто-зеленим" потрібна тільки перемога, адже навіть якщо наша команда за підсумками чемпіонату не зуміє посісти другу сходинку, то не виключено, що їй вдасться вийти до першої ліги з третього місця.
Закликаємо усіх небайдужих тернопільських фанів: Якщо Ви справді любите "НИВУ" і у Вас є фінансова можливість - підтримайте РІДНУ КОМАНДУ в дуже важливій виїзній грі, яка відбудеться в неділю 3 червня!!!

• 11

shatsia 26 May 2007, 11:13

Гра з княжою буде ой яка нелегка...
  • 138

AnKov 26 May 2007, 11:20

Якщо подивитись реально - то це виявилась головна гра сезону!!! Команді треба підтримка!!!
    :rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad::rad:
  • 53

Vovan 26 May 2007, 12:26

Це тіпа Лівінський реально намікає що шанс в наших вийти в першу з третього реальнийю
    Погано що не обгрунтував варіанту, правда ясно що Княжа наш реальний суперник скоріш за все єдиний.
    ТОМУ ЗБИРАЄМ АРМІЮ НА КИЇВ !!!
  • 53

Vovan 26 May 2007, 12:29

Можливо ще звязатись із донецькими щоб вони після кубкового матчу з Динамо залишились на тиждень в Києві і з нами пофанатіли, вони собі на майдані потарчать, їм всеодно Ахмет все забезпечить???
  • 53

Vovan 28 May 2007, 12:10

“Нива” не втопилася в стрімкому “Дністрі”
    • 27.05.2007 14:14

Капітан “Ниви” Тарас Дурай виконує стандартУ поточному турі Чемпіонату України серед команд групи “А” Другої ліги тернополяни занесли в свій актив лише одне очко, зігравши вдома з беззаперечним лідером Чемпіонату, майбутнім учасником Першої ліги, овідіопільським “Дністром” — 0:0....

Матч обіцяв бути дуже цікавим, адже зустрічалися непримиренні суперники — амбіційна команда з Тернополя та лідер поточного Чемпіонату. Програвши лише один єдиний матч у цьому сезоні, представники Одещини і не думали віддавати гру суперникові просто так. Господарям належало вирішити нелегку проблему — здобути максимум дивідендів у принциповій зустрічі.

Жвавий початок

Зустріч розпочалася досить активно. Вже на п’ятій хвилині за грубий фол проти одного з лідерів тернополян Андрія Грінченко “гірчичником” відзначився півзахисник гостей Володимир Возний. Стандарт, виконаний капітаном “Ниви” Тарасом Дураєм, виявився надто невдалим. Вже за кілька хвилин “Дністер” знову мав непогану можливість для результативної атаки. Перевіривши кіпера тернополян на пильність, навішував з лівого флангу єдиний яскраво визначений форвард гостей В’ячеслав Терещенко. Зрозумівши натяк, “Нива” і не думала відсиджуватися в глухій обороні. Активними діями на лівому фланзі вирізнявся вихованець місцевої футбольної школи Андрій Грінченко. Гра проходила, як на терезах, за незначної ігрової та територіальної переваги господарів. Намагання проявити креативність у наступальних діях розбивалися об надійний захист приїжджої команди. На 27 хвилині “Нива” мала найреальнішу нагоду відкрити рахунок у принциповій грі. Після класичної двоходівки Удич-Беркита останній мав стовідсоткову нагоду записати своє ім’я в розділ “забиті голи”. Лише самовіддана гра капітана гостей, голкіпера Костянтина Стародубовського, вберегла ворота “Дністра” від пропущеного гола. Намагаючись завершити атаку, знову пробивав один із найактивніших гравців у складі господарів Грінченко, та, на жаль, смугастий пройшов вище. Загалом перший тайм, до основного часу якого було додано лише одну хвилину, закінчився з закономірним рахунком — 0:0.

Інший футбол

У перерві зустрічі відбулося нагородження юних тернопільських футболістів 1989-1990 років народження, котрі захищали честь міста на міжнародному турнірі, приуроченому до “Євро-2012”, що проходив у місті Хожув, Польща. Юніори посіли почесне друге місце. Нагороджував гравців особисто міський голова Тернополя Роман Заставний.

Після перерви, оговтавшись від тиску на свої ворота господарів, овідіопільська команда вирішила взяти ігрову ситуацію під свій контроль. Насправді в другому таймі на полі з’явилася зовсім “інша команда”. Наполегливість, яку проявили гості у своїх наступальних діях, змусила господарів уважніше відпрацьовувати в захисті. Ряд тактичних замін був спрямований на підсилення атаки як одної, так і іншої дружини. Непоганий момент у середині тайму мав Юрій Удич, та його швидкості не вистачило для того, щоб замкнути на дальній від воротаря штанзі простріл Грінченка. Наступний ігровий етап лишився за представниками Одещини. Небезпечних пострілів завдавали “дністряни” Негара та Юрченко. Деяким ударам не вистачало точності, а в деяких випадках рятував створ воріт Вірковський. Під кінець ігрового часу тернополяни вдалися до масованих атак на ворота суперника. Тренерський штаб підсилив атакувальну ланку “свіжими” форвардами Кривим та Стусом. У доданий час саме ці гравці мали нагоду перехилити шальки терезів на свою користь, та “шкіряний” вперто не йшов у ворота. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок зустрічі — 0:0. В інших зустрічах туру варто відзначити розгром, який влаштував броварський “Нафком” боярському “Інтеру” — 6:0, та гру основних конкурентів тернополян — “Факела” та “Княжої”. В цій грі також було зафіксовано нічию 1:1, так що турнірне становище після поточного ніяк не змінилося. “Нива” і надалі посідає третє місце, відстаючи від омріяного другого місця на сім пунктів. Наступну свою зустріч тернополяни проводитимуть на виїзді 3 червня з представниками Київщини командою “Княжа”.