Авторизація | Реєстрація

Прес-конференція Б. Самардака

  • 26.03.2014 23:17
  • 0
  • 2132

Після завершення кубкового поєдинку з журналістами поспілкувався виконуючий обов’язки головного тренера тернопільської "Ниви" Богдан Самардак.

- Почуття не найкращі. Ми їхали однозначно за перемогою, інакше для чого взагалі було їхати, якщо не перемагати. Я дуже задоволений грою своїх футболістів, і надзвичайно їм вдячний тренуючись всього 9 днів, вони дали справжній бій.

- Чи розраховували, що доведеться пробивати післяматчеві пенальті?

- На серію пенальті точно не розраховували. Я просив не розкриватися, не бігти вперед забивати гол, бо матч продовжується 90 хвилин. Вдячний гравцям за витримку, за те, що в другому таймі вирівняли гру.

- Кого з гравців "Славутича" можете виділити?

- Чесно, я спостерігав тільки за своїми гравцями.

- Чи задоволені новачками команди?

- Їх фізичний стан залишає бажати кращого, але ми провели тільки декілька контрольних матчів. Але для мене важливо, що вони правильно думають на полі і їх фізичний стан найближчим часом ми підтягнемо.

- Як плануєте продовжувати підготовку до матчів чемпіонату?

- На жаль, в нас нема таких умов, як у "Славутича", але я не жаліюся. Є ті умови, які нам запропонували і гравці до цього відносяться з повагою. Ми дуже вдячні президенту клубу і тим людям, які допомогли врятувати команду. Ми готові тренуватися хоч на асфальті, але це тимчасово і я впевнений, що у нас все налагодиться і все буде добре.

- Перші десять хвилин команда провалила…

- Провальний старт нормальне явище, тому що Славутич грав вдома, при шаленій підтримці вболівальників. Можливо тому, що мало часу тренувалися разом, але я цілком задоволений діями своїх футболістів, які зробили маленький футбольний подвиг.

Джерело — www.ua-football.com.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів