Авторизація | Реєстрація

"Нива" залишилася без тренерів!

 • 11.05.2007 16:40
 • 36
 • 20258

Поки керівництво клубу знаходить гідну заміну, виконуючим обов’язки головного тренера призначено Саміра Гасанова.

Напередодні стало відомо, що вслід за тренером “Ниви” Сергієм Шиманським тернопільську команду залишив її головний наставник – Петро Червін. У середу він приїхав на базу, щоб попрощатися з гравцями. “Зробивши відповідні висновки, я вирішив покинути “Ниву”, – прокоментував ситуацію пан Червін. – Я не є “тренером-заробітчанином”, який прибув з іншої області, зірвав хороший фінансовий куш, забрав половину гравців і поїхав мандрувати далі в пошуках заробітку. Доля “Ниви” мені ніколи не була байдужою. За неї я вболівав як гравець, коли команда виступала ще в Підгайцях. А згодом і як тренер. Рік, проведений у “Ниві”, був важливим для моєї тренерської кар’єри. Я вдячний Тернополю, людям, які у найважчі хвилини підтримували команду. Але що поробиш, якщо таке футбольне життя”. Про найближчі плани екс-тренер “Ниви” поки що не думав. Хоча відкрив таємницю, що має досить спокусливу пропозицію від команди Першої ліги. На запитання: що б він міг порадити своєму майбутньому наступнику, Петро Степанович відповів: “Я хотів би, щоб він довів мою справу до кінця. І вивів команду до Першої ліги. До речі, це “Ниві” може вдатися ще навіть у нинішньому сезоні. Адже за останньою інформацією, до Першої ліги зможуть потрапити не чотири команди, як було раніше, а п’ять”, – підсумував Петро Червін.
Отож, поки керівництво “Ниви” підбирає кандидатури на пост керманича команди, виконуючим обов’язки головного тренера призначено кіровоградського спеціаліста Саміра Назімовича Гасанова. Що ж до майбутнього наставника тернопільської команди, то на сьогодні керівництво клубу веде переговори відразу з кількома тренерами. Найімовірнішою кандидатурою є Юрій Коваль, який не так давно очолював луганську “Зорю” та кіровоградську “Зірку”.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ

Підпис до фото: Тренерський тандем Червін-Шиманський проіснував лише рік.


Коментарі

 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 21:53

  ЧЕРВЕНЬ СКУКО ЖЖОТ .....відкрив таємницю, що має досить спокусливу пропозицію від команди Першої ліги...........САМ СУКА БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ....ШИМАНІ ЛІЦЕНЗІЄЮ КОРИСТУВАВСЯ,,,,!!!!
 • 39

  FCNT 11 May 2007, 21:54

  :D:D:xox:
 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 21:55

  не прийде він сюда... йому езону немає йти в 2-гу лігу... це солодке для дурачків............Да француз правий вже Лужний один раз "Ниву" тренував пригадуєте таку мульку...???? Садовський клоун ще не таке понавидумує....
 • 39

  FCNT 11 May 2007, 21:56

  давайте катлєту і француза в тренєра ниви!!!!!!!!!!!!!!!!1
 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 21:56

  На онлайн тре якогось Удича чи ще якогось Молдованина...Штукатура-Маляра...заробітчанина...!!!:D:D:D:D
 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 22:00

  Лються рожеві Сиропи
  Завтра нам Лужний прелитить
  Із Європи...
  Завтра ще Коваль,згодом
  Ми вас побавим солодки болото
  Ми вас побавим солодким болото...
 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 22:14

  А ось повна версія пісні....:goo:
  В Рівному удари нанесли галікоптери...
  Тренера погнали... вибори у мера
  За Вікном не Червень
  А весна не осінь
  Садовський нам казки
  Розказує ще досі...
  Ми ще не дурні і розумом багаті
  Підігріті ,Пивом заможні завзяті...заможні завзяті

  Приспів:
  Вміло керує думками Гарі Потер
  Той що над нами
  Лються рожеві сиропи ніби то Лужний прелитить із європи.. Завтра ще Ковель, а згодом.. Ми вас побавим солодким болотом...Ми вас побавим солодки болотом!!!!!
 • 14

  Ihor 11 May 2007, 22:39

  Зря ти Діма, я думаю що Ковель все-таки прийде, а тиснути на Садовського не тре, мужик і так що може то робить чи ти бачиш йому гідну альтернативу?
 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 22:45

  Так Суркіс також робить для Динамо все що може, але фани його чомусь не навидять ...хоча як сказати ...Можливо їхне:kep: СУРКІС-ЖИД...то ще манна небесна в поріненні з ...Карпатівськими вівцями...:st:
 • 26

  frantsuz 11 May 2007, 22:49

  katleta молодець

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів