Авторизація | Реєстрація

"Нива" залишилася без тренерів!

 • 11.05.2007 16:40
 • 36
 • 20256

Поки керівництво клубу знаходить гідну заміну, виконуючим обов’язки головного тренера призначено Саміра Гасанова.

Напередодні стало відомо, що вслід за тренером “Ниви” Сергієм Шиманським тернопільську команду залишив її головний наставник – Петро Червін. У середу він приїхав на базу, щоб попрощатися з гравцями. “Зробивши відповідні висновки, я вирішив покинути “Ниву”, – прокоментував ситуацію пан Червін. – Я не є “тренером-заробітчанином”, який прибув з іншої області, зірвав хороший фінансовий куш, забрав половину гравців і поїхав мандрувати далі в пошуках заробітку. Доля “Ниви” мені ніколи не була байдужою. За неї я вболівав як гравець, коли команда виступала ще в Підгайцях. А згодом і як тренер. Рік, проведений у “Ниві”, був важливим для моєї тренерської кар’єри. Я вдячний Тернополю, людям, які у найважчі хвилини підтримували команду. Але що поробиш, якщо таке футбольне життя”. Про найближчі плани екс-тренер “Ниви” поки що не думав. Хоча відкрив таємницю, що має досить спокусливу пропозицію від команди Першої ліги. На запитання: що б він міг порадити своєму майбутньому наступнику, Петро Степанович відповів: “Я хотів би, щоб він довів мою справу до кінця. І вивів команду до Першої ліги. До речі, це “Ниві” може вдатися ще навіть у нинішньому сезоні. Адже за останньою інформацією, до Першої ліги зможуть потрапити не чотири команди, як було раніше, а п’ять”, – підсумував Петро Червін.
Отож, поки керівництво “Ниви” підбирає кандидатури на пост керманича команди, виконуючим обов’язки головного тренера призначено кіровоградського спеціаліста Саміра Назімовича Гасанова. Що ж до майбутнього наставника тернопільської команди, то на сьогодні керівництво клубу веде переговори відразу з кількома тренерами. Найімовірнішою кандидатурою є Юрій Коваль, який не так давно очолював луганську “Зорю” та кіровоградську “Зірку”.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ

Підпис до фото: Тренерський тандем Червін-Шиманський проіснував лише рік.


Коментарі

 • 1

  Mustang 11 May 2007, 16:41

  Ну от, а ви кажете що опитування на сайті нічого не дають :D
 • 11

  shatsia 11 May 2007, 16:45

  Ех. Щасливо вам! Дякуєм за перемоги!:va::va::va::va::va:
 • 16

  Henry 11 May 2007, 16:45

  Мдя, Коваль як варіант був би ДУЖЕ хороший... Луганськ до сих пір молиться щоб він вернувся.. але конфлікт з їх колишнім президентом Шпічкою все для нього вирішив..
 • 18

  Pavlja 11 May 2007, 16:48

  ніфіга собі)))
 • 14

  Ihor 11 May 2007, 16:58

  Все гуд, надіємось і молимось за третє місце...
 • 49

  Andrii 11 May 2007, 17:02

  та третє буде 100 проциків
 • 53

  Vovan 11 May 2007, 17:18

  Дайте нехай вгамуються емоції,прийду з вулиці то щось напишу.
  Скажу одне треба замутити класну підтримку бо Коваль може приїхати завтра і відвідати матч, ну і вразі якщо йому сподобається як в нас люблять футбол то і візьметься за нас.
 • 14

  Ihor 11 May 2007, 17:25

  Andrii
  Потенційно третє зараз в Єдності...
 • 18

  Pavlja 11 May 2007, 17:29

  В клубі працюють 5 тренерів-викладачів із футболу, з яких 2 ( головний наставник Юрій Коваль і його перший помічник — Самір Гасанов ) мають тренерську ліцензію категорії „А", яка підтверджує, що її володар по рівню знань з теорії та методики футболу може претендуватина посаду головного тренера та тренера Національної збірної команди, головного тренера олімпійської та молодіжної збірних команд, та головного тренера неаматорських команд вищої ліги.
 • 18

  Pavlja 11 May 2007, 17:30

  це за "Зірку"

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів