Авторизація | Реєстрація

"Нива" залишилася без тренерів!

 • 11.05.2007 16:40
 • 36
 • 20602

Поки керівництво клубу знаходить гідну заміну, виконуючим обов’язки головного тренера призначено Саміра Гасанова.

Напередодні стало відомо, що вслід за тренером “Ниви” Сергієм Шиманським тернопільську команду залишив її головний наставник – Петро Червін. У середу він приїхав на базу, щоб попрощатися з гравцями. “Зробивши відповідні висновки, я вирішив покинути “Ниву”, – прокоментував ситуацію пан Червін. – Я не є “тренером-заробітчанином”, який прибув з іншої області, зірвав хороший фінансовий куш, забрав половину гравців і поїхав мандрувати далі в пошуках заробітку. Доля “Ниви” мені ніколи не була байдужою. За неї я вболівав як гравець, коли команда виступала ще в Підгайцях. А згодом і як тренер. Рік, проведений у “Ниві”, був важливим для моєї тренерської кар’єри. Я вдячний Тернополю, людям, які у найважчі хвилини підтримували команду. Але що поробиш, якщо таке футбольне життя”. Про найближчі плани екс-тренер “Ниви” поки що не думав. Хоча відкрив таємницю, що має досить спокусливу пропозицію від команди Першої ліги. На запитання: що б він міг порадити своєму майбутньому наступнику, Петро Степанович відповів: “Я хотів би, щоб він довів мою справу до кінця. І вивів команду до Першої ліги. До речі, це “Ниві” може вдатися ще навіть у нинішньому сезоні. Адже за останньою інформацією, до Першої ліги зможуть потрапити не чотири команди, як було раніше, а п’ять”, – підсумував Петро Червін.
Отож, поки керівництво “Ниви” підбирає кандидатури на пост керманича команди, виконуючим обов’язки головного тренера призначено кіровоградського спеціаліста Саміра Назімовича Гасанова. Що ж до майбутнього наставника тернопільської команди, то на сьогодні керівництво клубу веде переговори відразу з кількома тренерами. Найімовірнішою кандидатурою є Юрій Коваль, який не так давно очолював луганську “Зорю” та кіровоградську “Зірку”.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ

Підпис до фото: Тренерський тандем Червін-Шиманський проіснував лише рік.


Коментарі

 • 14

  Ihor 11 May 2007, 22:52

  Пацани, а яка ГІДНА АЛЬТЕРНАТИВА Садовському???
 • 13

  OLEG SADOVSKIY 11 May 2007, 23:01

  Рубай в того грошей побільше буде....А яка Суркісу...???
 • 14

  Ihor 11 May 2007, 23:04

  katleta
  Можливо буде, але чи це шось поміняє, людина не набагато багатша від Сада і хто-зна на скільки йому вистачить цього азарту на фінансування тої команди... Суркісу... Цього я точно не знаю, без поняття хто там в Києві реальний фанат футбол і кому ДК потрібно. Я взагалі фан ШД, тому на дінамо мені насрати!!!
 • 53

  Vovan 12 May 2007, 11:52

  Народ поперше Садовський з Тернополя і тому він взяв Ниву, в нього тут бізнес а Рубай з Києва якщо я не помиляюсь, і хто його зна чи не впаде в нього клєма і він не захоче дальше кидати гроші на неприбуткове діло, він спонсор а не призидент він не підписується під командою, а от якщо Садік кине клуб то тоді і його імідж впаде.
  Рубай може зчасом дальше рісувати по Україні і йому на то все ложити.
  Мені один знайомий говорив що Садовський і дальше буде презедентом клубу не дивлячись на чутки тому що цей клуб йому рідний, і ніхто інший президентом не стане ( Це він сказав після того коли я його запитав про ці розмови в зміні президента) а він до Садовського ближче від нас і це відчутно.
 • 53

  Vovan 12 May 2007, 12:01

  Знаєте ви або погано читаєте інтерв"ю або слухаєте різні неправильні плітки. Садовський ясно говорив що Лужний не буде тренером команди, а буде тренером-консультантом, а це зовсім різні речі.
  І не потрібно погано говорити про Садовського, потрібно подякувати Богу що в нас є така людина, яка взялась за зовсім неприбуткове і невдячне діло.
  Наприклад в Віниці і Житомирі таких немає і вони відпочивають від рідного футболу а ми маєм чого піти на стадіон, видавити там з себе безліч емоцій, незнаю як ви,а я з повагою ставлюсь до такої людини.
 • 47

  Ihorinho 23 May 2007, 13:49

  Добре,якби прийшов досвідчений тренер.я читав шо Коваль був в нас на тренуванні і рівнем майстерності багатьох був незадоволений.Може б на літо підібрали сильних гравців(якшо буде перша ліга).Я вірю в цього тренера;pok:

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів