Авторизація | Реєстрація

ФК «Нива» немає боргів за внесками

  • 27.12.2013 20:27
  • 0
  • 3302

Як повідомив директор ФК «Нива» Роман Мацюпа, те, контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв таке рішення, є простою помилкою. 

У повідомленнях місцевих і всеукраїнських ЗМІ з’явилася інформація, що ФК «Нива» (Тернопіль) не перерахував частини заявкового внеску на участь у змаганнях ПФЛ України сезону 2013/2014 років, відповідно на тернопільський клуб накладено санкцію у вигляді позбавлення права на реєстрацію у ФФУ нових футболістів до моменту погашення заборгованості. Насправді, як повідомив клубній прес-службі директор ФК «Нива» Роман Мацюпа, відповідна сума перерахована ще в листопаді, а те, що контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв таке рішення, є простою помилкою.    

– Майже місяць тому, а саме 27 листопада, ФК «Нива» перерахував 132,686 тис. грн. за участь команди в чемпіонаті. Очевидно, коли відбувалося засідання КДК ФФУ з незрозумілих причин керівництву цього органу не повідомили про платіжку від ФК «Нива», відповідно коли приймалося рішення по «Ниві» члени КДК користувалися застарілою інформацією, – зазначив директор ФК «Нива» Роман Мацюпа.   


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів