Авторизація | Реєстрація

Матч західняків розсудить столичний арбітр

  • 18.11.2013 23:30
  • 0
  • 1670

Пропущений поєдинок 9-го туру «Фавбет ліги 1» між чернівецькою «Буковиною» та тернопільською «Нивою» обслуговуватиме арбітр з Києва Микола Балакін.

Асистентами арбітра виступлять – Олександр Дашко (Вишгород, Київська обл.) та Андрій Баранівський (Бородянка, Київська обл.). Четвертий арбітр – Андрій Нізола (Івано-Франківськ). Делегат ФФУ – Ярослав Лемех (Львів).

Дороги тернопільської «Ниви» і столичного арбітра Миколи Балакіна перетиналися двічі. Що характерно, обидва рази Балакін обслуговував матчі «Ниви» з «УкрАгрокомом», обидва рази вони відбувалися в Тернополі і в обох перемогу святкували тернополяни. Майже два роки тому, а саме 1 жовтня 2011 року, в рамках чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги, відбулася перша зустріч «Ниви» і Балакіна. Протистояння дворічної давності закінчилося перемоою тернополян – 1:0 (гол на рахунку О. Нечипорука). Нещодавно, київський арбітр друге обслуговував матч «Ниви» і «УкрАгрокому». Відбулося це 13 жовтня ц.р.у рамках «Фавбет ліги 1».  Цього разу «Нива» перемогла суперника впевненіше – 2:0 (голами відзначилися В. Яневич та І. Мельник). Що характерно, як у першому матчі, так і в другому арбітр призначав пенальті у ворота суперників «Ниви»…

Відзнається Микола Балакін великою кількість жовтих карток. Загалом за два згадані вище матчі на дві команди їх було аж 16-ть. При чому, якщо суперники отримали від арбітра шість попереджень, то футболісти «Ниви» – аж десять.

 

Досьє арбітра:

Балакін Микола Олександрович

Дата народження: 05.01.1989 р.

Місце проживання: м. Київ

Зріст: 186 см

Вага: 72 кг

Освіта: вища, НУФВСУ

Регіональні змагання: 2007-2009 рр.

ДЮФЛ та аматори України: 2009-2010 рр.

Друга ліга: 2010-2012 рр.

Перша ліга: з 2013 р.

 

Нагадаємо, поєдинок «Буковина» – «Нива» відбудеться у середу, 20 листопада, на чернівецькому стадіоні «Буковина». Початок зустрічі о 14:00.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів