Авторизація | Реєстрація

Ігор Яворський: «За підсумками чемпіонату України з футболу «Нива» буде в десятці кращих команд першої ліги»

 • 12.11.2013 14:44
 • 2
 • 2310

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації, котрий являється і почесним президентом ФК «Нива»Валентин Хоптян зустрівся з головним тренером футбольного клубу «Нива» Ігорем Яворським. Сторони обговорили стан справ у команді, а також перспективи розвитку клубу. Зокрема, керівник області поцікавився, чому команді не вдалося в останньому матчі здолати лідера ліги - донецького «Олімпіка». 

– Зіграли нижче своїх можливостей, допустили помилку в обороні. Будемо старатися в наступних матчах проявити себе з кращої сторони. Зараз ставимо завдання перед командою успішно зіграти в Охтирці з клубом «Нафтовик» та в Чернівцях з «Буковиною». Ці матчі відбудуться на виїзді. І лише потім ми прийматимемо команду «Суми», - зазначив головний тренер футбольної команди «Нива» Ігор Яворський.

Голова адміністрації наголосив на важливості кращої підготовки команди до матчів, а також доручив зробити все для того, щоб ФК «Нива» була в лідерах турнірної таблиці. Головний тренер Ігор Яворський пообіцяв керівнику області, що команда докладе максимум зусиль, аби за підсумками чемпіонату України з футболу бути в десятці кращих клубів першої ліги.

ТОДА


Коментарі

 • 29907

  VovanF 13 November 2013, 14:10

  Але хіба що на другий рік, бо в цьому в нас на меті ДАЧА!!!
  Дивно, що він ще пацанів на будівництво не бере, ті штрафи якраз би і заплатив їм.
 • 105

  zvir 14 November 2013, 10:34

  «Нива» буде в десятці кращих команд першої ліги» при умові якщо 3-4 команди оголосять про банкрутство

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів