Авторизація | Реєстрація

Ігор Яворський: «Концерт «Дзідзя» важливіший за футбол!»

  • 30.09.2013 00:16
  • 0
  • 3206

На післяматчевій прес-конференції по завершення поєдинку «Нива» – «Геліос» головний тренер «Ниви» Ігор Яворський розповів, що він задоволений діями своїх підопічний, разом з тим він відзначає, що футболісти підійшли до звітного матчу втомленими.

– Матч був важким, – почав розповідь Ігор Петрович, – обидві команди на полі викладалися. Зі свого боку скажу, що гра «Ниви» мені сподобалася, всі гравці віддавалися, прагнули перемогти. І це при тому, що ряд футболістів грали з температурою. Після матчу я подякував гравцям і сказав: якщо і далі так гратимуть, то значить у «Ниви» все буде нормально. Що ж до результату, то на мою думку, він не по грі.

– Чи вплинув на дії гравців «Ниви» неякісний стан футбольного газону?

– Я думаю, не стан поля вплинув на якість гри, а стан відпочинку. Чому? Тому що через два дні на третій грати футбол, після такого болота (матч з «УкрАгрокомом» - авт.), дуже важко. До того ж, по регламенту чітко написано, що футболіст має від матчу до матчу відпочити 72 години. У нас цього не було. Не просто було після кубкового поєдинку відновити гравців. Так, ми прагнули це зробити, футболісти отримали комплекс вітамінів, але все одно вони не виглядали такими «свіжими», як у поєдинку з «УкрАгрокомом». Ми просили ПФЛ перенести матч з «Геліосом» хоча б на одну добу, але у нас тут бачте на стадіоні виступає з концентром «Дзідзьо». Це, виявляється, важливіше міроприємство, аніж футбол! Ось і все, ні стадіон, ні ПФЛ нам не йдуть назустріч.

– Прокоментуйте епізод зі взяттям воріт «Ниви»…

– Ліва зона нашої оборони діяла не кращим чином, з якої власне і пішла прострільна передача. Не на часі Андрію Новаку поїхала нога, він послизнувся і не встиг вийти на цей простріл. Хоча, воротар зобов’язаний ловити м’ячі, які йдуть у радіусі 2-3 метрів від нього.

– Якою є Ваша думка щодо спірного епізоду, який виник у першому таймі і в якому є різні трактування щодо того: було чи ні взяття воріт «Геліоса»?

– Ігор Мельник, а також ті, хто був поруч з епізодом, стверджують, що м’яч спершу потрапив у руку одному оборонцю, а потім інший вибив головою з воріт. До того ж, я багато епізодів можу прокоментувати. Зокрема, в одному з них, боковий суддя сигналізує прапорцем по порушення правил, а центральний – не свистить. В іншому – центральний призначає пенальті, а боковий махає прапорцем. Як можна коментувати такі дії арбітрів, поясніть мені? Над нашою командою неодноразовою так знущаються. Але це проблема суддів, а не наша… 


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів