Авторизація | Реєстрація

ФФУ вимагає на 14 секторі встановити індивідуальні сидіння

 • 23.09.2013 11:20
 • 2
 • 3410

На адресу ФК «Нива» надійшов лист з Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ. У ньому повідомляється, про дотримання регламентних норм щодо безпеки проведення змагань з футболу під егідою ФФУ.

«Інформуємо, що в секторі №14 стадіону КП «Тернопільський міський стадіон» відсутні індивідуальні пластикові сидіння, на яких під час матчів перебувають уболівальники ФК «Нива». Згідно статті 13 пункту 17.2 Регламенту ПФЛ 2013 року та статті 5 пункту 1.22 Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу ФФУ 2013 року для всіх глядачів трибуни обладнуються індивідуальними місцями для сидіння. У зв’язку з викладеним, просимо Вас вжити заходів щодо усунення вищезгаданого недоліку», – йдеться в листі адресованому на ім’я керівника ФК «Нива» Автанділа Мдінарадзе.

– Якщо до початку наступного домашнього матчу ФУ «Нива» на стадіоні в секторі №14 не будуть встановленні пластикові індивідуальні сидіння для уболівальників, цей сектор повинен бути закритим для відвідування та відокремлений стюартами або працівниками охорони клубу. Не виконання регламентних вимог може привести до дисциплінарної відповідальності по відношенню до клубу, - зазначає перший заступний голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ Олександр Чуваєв.


Коментарі

 • 1052

  Fanat Nuvu 23 September 2013, 11:42

  ....чому тоді в Карпат на стадіоні "Україна" не вимагають встановити крісла ....і в інших клубах прем'єр ліги є аналогічні ситуації.....ФФУ ти мене дивуєш.Don't Know
 • 78212

  topreplica 23 July 2015, 15:24

  Top Grade Swiss and Japanese Replica Watches
  from Canada with Free Shipping Worldwide, Brands range from Rolex, Panerai, Cartier

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів