Авторизація | Реєстрація

Прес-конференція тренерів «Ниви» та «Динамо-2»

  • 19.08.2013 13:56
  • 0
  • 2550

Настрій у тренерів обох команд був різний. Тернопільський наставник був незадоволений результатом, а київський – радів, що молода команда везе з Тернополя одне очко.

Ігор Яворський, головний тренер «Ниви»:

— Гра з боку футболістів «Ниви» була непогана. Створено багато гольових моментів (у чотирьох епізодах, як кажуть у народі, м’ячу нікуди було діватися), які, на превеликий жаль, реалізувати не вдалося. Чомусь так стається, що коли ми не пропускаємо у свої ворота, то й не можемо забити. Загалом особливих претензій до футболістів у мене немає. Усі гравці хотіли здобути перемогу, проявляючи при цьому багато бажання. Але бажання і вміння не збігалося, щоб привести в кінцевому випадку до взяття воріт суперника. Прикро, що ми сьогодні не перемогли, але щоб здобути три очки, у першу чергу, треба забивати, чого у звітному поєдинку не було.  

— Як Ви оцінюєте гру футболістів, які вийшли на заміну?

— По правді кажучи, запасні футболісти не підсилили гри команди. На те є об’єктивні причини, адже вони влилися в команду недавно, відповідно їм потрібен час для акліматизації у колективі, набрати оптимальні фізичні кондиції.    

— Чи відповідає дійсності інформація, що вже немає у команді Ігоря Гребинського?

— Так, його у «Ниві» вже немає, він залишив команду. Футболіст повинен поводитися належним чином у колективі. 

Олександр Хацкевич, старший тренер «Динамо-2»:

— Два різних тайми у виконанні нашої команди. «Нива» ж — досить цікавий колектив. Ми десь трохи злякалися. У другому таймі почали більше йти вперед, з'явилася якась гострота. Ви ж самі бачите, в обороні ми діємо досить упевнено, у суперника є якісь моменти після стандартних положень через те, що фізично ми програємо. Молодим гравцям «Динамо-2» бракує ще потужності та футбольного нахабства. Це якщо коротко щодо гри.

— Карп діяв на позиції центрального захисника. Вимушений захід?

— Перед початком сезону в нас було 10 захисників, а напередодні цієї зустрічі залишилося всього чотири. Але він грав на цій позиції і у збірній Молдови, і в молодіжній першості в минулому сезоні. Ця позиція для нього не нова. Каталін виглядав дуже впевнено як внизу, так і на другому поверсі. Можливо, від нього бракувало першого пасу, але у плані руйнування він зіграв надійно.

— Ваша оцінка епізоду з видаленням Алієва?

— Я йому вже все висловив з цього приводу. Він знає, які у нас штрафні санкції. Футболіст такого рівня і з таким досвідом не повинен поводитися подібним чином. Можливо, на першу жовту картку Олександра спровокував арбітр, адже ми володіли м'ячем і подавали кутовий. Але футболіст не мав права робити будь-якого руху до судді, тому другий «гірчичник» з боку рефері був правильним. Алієв був неправим, а з його досвідом підводити команду і залишати її вдесятьох на останні хвилини... Це недозволено гравцеві будь-якого рівня. Моя оцінка – негативна.

— Що скажете про гру вихованця тернопільського футболу Ігоря Мединського?

— Наскільки готовий, настільки він і виглядає. Звичайно ж, ми чекаємо більшого від цього футболіста. У минулому сезоні він грав на позиції нападника, але ми починаємо його перекваліфіковувати. Досить цікавий хлопець, який вміє поводитися з м'ячем. І найголовніше — у нього є розуміння того футболу, який ми хочемо бачити у подальшому.

— Не було в заявці команди Панфілова та Сухомлинова. Що з хлопцями?

— Сухомлинов знаходиться на перегляді у ФК «Миколаїв», а Панфілов захворів.

— «Динамо-2» заробило одне очко або втратило два?

— Для нас кожне очко на рахунку. «Динамо-2» – молода команда, і кожне здобуте очко йде у скарбничку нашим хлопцям.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів