Авторизація | Реєстрація

«Нива» — «Динамо-2»: втрачена перемога

  • 19.08.2013 13:52
  • 0
  • 2667

Надійна гра в обороні і велика кількість створених моментів в атаці не можуть не тішити, але через невміння використовувати гольові моменти, «Нива» втрачає два очки.

Як мінімум п’ять 100-відсоткових гольових моментів, у яких складніше було не забити, ніж забити, створили футболісти «Ниви». Не склалося.

Показовим у цьому плані був перший тайм: повна перевага футболістів «Ниви». Так, на 12 хвилині Борис Баранець віддає мяч під удар Сергію Шестакову. Той пробиває, проте м’яч рикошетом від оборонця Цибульника зменшує швидкість і стає легкою здобиччю кіпера киян. Невдовзі Борис Баранець закидає у штрафну, захисники вибивають прямо на лінію карного майданчика, де Малиш з ходу пробиває вище воріт. За мить Загинайлов на замаху переграє захисника «Динамо-2» на лівому фланзі атаки і наважується на удар з гострого кута — невлучно. Широку атаку «віялом» розпочинає той же Загинайлов. М’яч потрапляє до Шестакова, котрий на швидкості вривається у штрафну і завдає удару — на жаль, м’яч летить вище воріт. Серед цих гольових моментів на особливу увагу заслуговує простріл Бориса Баранця з правого краю атаки. Борис видав ювелірну передачу на Ігоря Малиша, проте сам не очікуючи такого подарунку долі, Ігор лише підсікає м’яча, який у рамку воріт не влучає. А наприкінці таймі дві 100-відсоткові нагоди отримує Борис Баранець. Спершу його на ударну позицію вивели Шестаков з Мельником, однак м’яч у Бориса після удару зльоту «зривається» з ноги. А в другому моменті Григорій Баранець із Шестаковим обігруються на правому фланзі, останній віддає м’яча прямо під удар вільному Баранцю Борису. М’яч після удару із «вбивчої» позиції розминувся з воротами всього в кількох сантиметрах.

А що кияни в перші 45 хвилин гри? Вони запам’яталися лише трьома моментами, два з яких на рахунку капітана Олександра Алієва (обидва – під час пробиття штрафних ударів). У першому випадку Алієв «вирубав» стоячого у стінці Ігоря Мельника, у другому – удар з підкруткою з великими зусиллями, але таки переправив на кутовий страж воріт «Ниви» Андрій Новак. Ще один раз із середньої відстані намагався потрапити в ціль Мякушко, але м’яч і ворота розминулися один з одним.

У другому таймі тернополяни не збавляли темпу. Так, на початку другої 45-хвилинки Микола Лазорик після подачі кутового ударом головою пробиває прямо в руки київському воротарю. А на 61 хвилині «Нива» організувала зразково-показову комбінацію, яку повинна була реалізувати. Сергій Загинайлов «протаранив» опікунів на своєму лівому краю на віддав зрячу передачу в центр штрафного майданчика на Ігоря Малиша. Останній метрів з 12-ти потужно пробив, однак кіпер «Динамо-2» якимось дивом зумів зреагувати на політ м’яча, при цьому відбив «шкіряного» прямо перед собою. Першим на м’ячі був Григорій Баранець, але досвідчений тернопільський хав не зумів потрапити в рамку вже порожніх воріт.

Головний тренер «Ниви» Ігор Яворський намагався «завести» команду свіжими замінами. На поле вийшли одразу два нападники - Андрій Кругляк та Руслан Івашко. Особливо в цьому плані виділявся нападник-гренадер Руслан Івашко (ріст – 194 см). Але ні зріст Івашка, ні відносна активність Кругляка (зазвичай потрапляв в офсайдну пастку) не допомогли «Ниві» відзначитися. Тернополяни постійно нагнітали ситуацію на половині поля гостей, проте до акцентованої небезпеки справа так і не доходила (напівмоменти були у Кругляка, Шестакова, Івашка)… І лише у компенсований арбітром час гравці «Ниви» видали нагора ще один момент. Після невдалого удару Миколи Лазорика мав замикати дальню стійку Григорій Баранець, проте замість цілеспрямованого удару у порожні ворота лише підставив голову, відповідно м’яч не набрав сили і ще одну нагоду, щоб вирвати перемогу, було втрачено.

Статистика

«Нива» (Тернопіль) — «Динамо-2» (Київ) 0:0
17 серпня. Тернопіль. Міський стадіон. 6 100 глядачів. +25°C.

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
Асистенти: Заур Курбанов (Херсон), Павло Касанов (Вінниця)
4-й арбітр: Борис Трач (Тернопіль)
Делегат ФФУ: В. Попович (Іршава)

«Нива»: Новак, Романюк, Лазорик (к), Басараб, Яневич (Ільків, 89), Шестаков, Малиш, Г. Баранець, Загинайлов (Яворський, 78), Б. Баранець (Івашко, 65), Мельник (Кругляк, 65).

«Динамо-2»: Тимофеєв, Ягодінскіс, Рижук, Карп, Алієв-к, Хльобас, Савченко (Балан, 90), Цибульник, Мякушко (Яремчук, 46), Мединський (Ісраїлов, 82), Чорноморець.

На 86 хв. з поля вилучено О. Алієва («Динамо-2»).


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів