Авторизація | Реєстрація

Післяматчеве інтерв`ю Ігоря Яворського...

  • 29.07.2013 22:59
  • 0
  • 3942

...ми ставимо завдання потрапити до десятки кращих команд...

Після досить напруженого, але загалом вдалого поєдинку Ігор Яворський резюмував гру та відповідав на питання журналістів…

— Загалом я задоволений результатом, — сказав Ігор Яворський, — тому, що три очки на виїзді — це завжди хороший показник. Єдине, що я незадоволений кінцівкою матчу, тим, що футболісти сіли досить глибоко і команда суперника могла цим скористатися. Будемо це аналізувати та робити висновки. Суперники наприкінці матчу мали два моменти, в принципі хороших, та як кажуть, сьогодні удача була на нашій стороні. Хоча, якщо взяти гру, загалом, хвилин вісімдесят ми контролювали гру, контролювали м'яч, тримали його в середині поля. Вічна наша проблема — це реалізація моментів, навіть сьогодні ви бачили, яких кілька моментів ми не використали на контратаках. Нам тут є над чим працювати, і ми будемо над цим працювати. А підсумок матчу для нас хороший, три очки на виїзді – це результат…

— Той факт, що команда сіла на свою половину поля пов'язаний з функціональною підготовкою, чи футболісти самі вирішили утримувати рахунок?

— Швидше за все, вони дійсно хотіли утримати рахунок, тому що три очки — це чудовий позитивний результат. Так, гравці досить глибоко сіли, зазвичай в таких ситуаціях нас карають, ми вже неодноразово страждали через це. Вигравали по ходу поєдинку в один м'яч, а в результаті — нічия, а бувало таке, що й програвали (2:1) буквально за три-чотири хвилини до кінця матчу. Але, я думаю, що ми зробимо для себе правильні висновки з цього поєдинку. Також я хотів би відзначити команду суперника –  «Олімпік» — хороша збалансована команда. Я в Донецьку свого часу працював і приємно здивований турботою до цієї команди людини, яка віддає повністю себе, свої кошти, здоров'я цьому колективу. Тут прекрасне футбольне поле, яке нам може лише снитися. Нашим футболістам у Тернополі доводиться грати на полі не досить хорошої якості. Що можна сказати, лише вчора ми тренувалися, а сьогодні воно в ідеальному стані. Звичайно ж, футболістам на такому газоні легко працювати з м'ячем, вони швидко приймають рішення, швидко рухаються. Від цього командна гра в середині поля краща, але не завжди у нас все виходило. Ще раз скажу, в ряді моментів браку було забагато.

Якщо взяти загалом всю інфраструктуру, то нам в Тернополі про таке можна тільки мріяти, поки що нам це лише сниться. Тому що, дійсно, стільки футбольних полів, стільки уваги футбольному клубу Олімпік, стільки і фінансових вкладень у цей спортивний комплекс. Але у нас є плани і надії на побудову своєї Академії, щоправда, на це необхідний не один рік.

— А які завдання стоять перед Нивою?

— Ми завжди ставимо завдання відповідно до бюджету. У нас — посередній бюджет, я вам скажу, досить маленький за мірками першої ліги, якщо ставити серйозні завдання. Тому ми ставимо завдання потрапити до десятки кращих команд, збалансувати основний склад команди. Можливо, взимку підсилимося. Тоді коли буде добре сформована і укомплектована команда, можна буде говорити про більш вагомі якісь результати. Просто так з нічого ставити якісь високі завдання ніхто не буде.

Сезон закінчився для нас пізно, а чемпіонат у першій лізі стартував рано. Фактично у нас було десять днів на підготовку. Цього часу мало і недостатньо для того, щоб підсилитися кваліфікованими футболістами, перш за все. І, звичайно, для того щоб команда зігралася. Я задоволений футболістами, які прийшли сьогодні в нашу команду. Їх всього четверо, але вони виправдовують ту довіру, яку на них покладають, і вони я гадаю досить підсилили нашу команду.

— А підсилення ще буде?

— Звичайно, ми взяли нападника Кругляка. Хоча, це не зовсім такий нападник, якого ми хотіли. Чому? Тому, що ми вели бесіду з Шевчуком з київського Динамо. Але, на жаль, за таких футболістів необхідно платити серйозні кошти, це перше, а по-друге, заробітну плату вони вимагають іншу. На скільки мені відомо зараз гравець знаходиться вже у луцькій Волині у Прем'єр-лізі.

Я думаю, одного-двох футболістів ми ще повинні знайти. Важко в такий короткий проміжок часу підсилитися, так як ми хотіли. Якщо не знайдемо, будемо працювати з тими футболістами, які є у нас в наявності. Можливо, будемо проводити експерименти. Ось зараз, наприклад, Ігоря Мельника перевели в лінію атаки, тому що зараз у нас взагалі нападника немає.

Що ж бажаємо Вам успіхів!

— Дякую, «Олімпіку» також…

Пресс-служба ФК «Олимпик» (Донецк)


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів