„Олімпік” (Донецьк) – „Нива” (Тернопіль) 0:1

• 29.07.2013 19:18
  • 3
  • 2711

І в другому гостьовому матчі «Нива» здобуває максимум очок…

Доволі стримано очікували тернополяни матчу в Донецьку, адже «Олімпік» в попередніх трьох домашніх поєдинках забив 11 голів суперникам (хоча тут слід згадати що й «Нива» останні три виїздні матчі виграла з загальним рахунком 7:1). В стартових складах команд в порівнянні з попередніми матчами стались певні зміни, тренери по різних причинах змінили по дві позиції… Так в «Олімпіка» були відсутні Ігор Дудник, що пропускав зустріч через дискваліфікацію (в Полтаві отримав червону картку) та Олександр Волков, який отримав травму. В тернопільській команді вперше в офіційних матчах одягнув форму «Ниви» воротар Вячеслав Базилевич та у захисті замість Василя Білого вийшов Михайло Басараб.

Стартові хвилин 15 пройшли в досить спокійному руслі, суперники вивчали один одного. Приспавши пильність олімпійців «Нива» провела стрімку атаку, на ударну позицію вискочив Ігор Мельник…та вдарити по воротах йому цього разу не судилось, захисники з порушенням правил «завалили» нападника на газон. Суддя не вагаючись вказав на 11-метрову позначку. Пробивати пенальті пішов сам потерпілий,  чітко пробивши в кут воріт Ігор відкрив рахунок у матчі (0:1).

Господарі мали можливість відігратись, коли Олександр Ситник виконував штрафний удар, та «шкіряний» влучив у перекладину. Надалі «Нива» конролювала гру, час від часу сворюючи хороші нагоди для взяття, але влучно замкнути простріли Сергія Загинайлова та Сергія Шестакова нікому не вдавалось.

В другій половині матчу тернополяни свідомо стали грати «другим номером» проводячи стрімкі конрвипади. Найнебезпечніші моменти «Нива» мала на 70-их хвилинах матчу, спочатку Сергій Шестаков не зумів скористатись нагодою – на висоті був воротар господарів Заурі Махарадзе, який перевів м’яча на кутовий після розстрілу з 6-ти метрів,  буквально за мить вихід віч-на-віч знову була за воротарем донеччан. Через кілька хвилин на простріл Шестакова відгукнувся Ігор Мельник … та не влучив у рамку. Тим часом Ігор Яворський провів кілька замін, підсиливши захисну ланку і на завершення дав можливість новачку команди – нападнику Андрію Кругляку офіційно стартувати за «Ниву».

Отож 2-ий виїзний матч – друга перемога. Наступний суперник тернополян (матч відбудеться в Тернополі 2.08 о 17-00) – охтирський «Нафтовик-Укрнафта» у Миколаєві розійшовся миром з муніципалами (1:1), тож нас очікує цікавий поєдинок і сподіваємось цього разу «Нива» і вдома порадує своїх прихильників…

Статистика:

«Олімпік» Донецьк – «Нива» Тернопіль  – 0:1 (0:1)

27 липня. 17.30. Донецьк. Стадіон «Олімпік». 450 глядачів.

Арбітр: В. Саїк (Одеса), 1-й асистент: В. Сухін (Одеса) , 2-й асистент: А. Ріка (Одеська область), резервний арбітр: С. Горбас (Донецька область). Інспектор: В. Денисюк (Київська область).

«Олімпік»: Махарадзе, Іванов, Гришко, Драченко, Огіря, Лебедь, Семенина (Єсип, 77), Дорошенко, Алексанов, Іса (Шабан, 46, Гельзін, 68), Ситник. Головний тренер: Роман Санжар.

«Нива»: Базилевич, Романюк, Лазорик, Басараб, Яневич, Шестаков (Гребинський, 82), Малиш, Б.Баранець (Кікоть, 69), Загинайлов (Білий, 76), Г.Баранець, Мельник (Кругляк, 86). Головний тренер: Ігор Яворський.

Гол: Мельник, 23, з пенальті

Попередження: Іванов, 22, Лебедь, 56, Дорошенко, 62 – Малиш, 29, Лазорик, 41, Загинайлов, 57.