Авторизація | Реєстрація

Офіційно: КДК ФФУ оштрафував «Ниву»

 • 24.07.2013 15:06
 • 2
 • 4272

Згідно рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України ФК «Нива» Тернопіль за неправомірні дії своїх вболівальників оштрафований на 7 500 гривень.

Члени КДК ФФУ відповідне рішення прийняли на основі рапорту делегата матчу в якому зазначено: «Під час матчу «Скала» (Стрий) — «Нива» (Тернопіль), що відбувся 1 червня 2013 року, протягом усього поєдинку організована група вболівальників команди «Нива» скандувала непристойні та образливі вирази на адресу вболівальників команди «Скала». На 75 хвилині матч був зупинений на одну хвилину через грубі дії зазначених вболівальників (зірвали та кидали на бігову доріжку стадіону пластикові стільці, а також була спроба проникнення в ігрову зону). Загалом пошкоджено 20 пластикових крісел: 16 вирвано і 4 поламано».

ФК «Нива» звертається до своїх вболівальників: «Кому фанати роблять краще завдаючи шкоду стадіонам? Нікому. Навпаки, за дії фанатів клуб несе фінансові збитки, які можна було б направити на інші потреби, зокрема, на придбання медикаментів, купівлю спортивного інвентарю тощо… Окрім, власне, фінансових втрат, ФК «Нива» через поведінку своїх фанатів, дії яких вказуються в офіційному протоколі матчу, з боку ФФУ вже отримав попередження: у разі повторення випадку, який стався в Стрию, одними штрафними санкціями по відношенню до нашого клубу не обійдеться, з команди буде знято очки».

 


Коментарі

 • 550

  ihor07 24 July 2013, 22:45

  Дякую вам "справжні" вболівальники.
 • 3137

  Tarasss_Zs 25 July 2013, 17:40

  Ага, так тримати...

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів