Авторизація | Реєстрація

«Нива» продовжила контракт з Ігорем Гребинським

 • 05.07.2013 12:00
 • 2
 • 3157

Футбольний клуб «Нива» продовжив трудовий договір з Ігорем Гребинським. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

Нагадаємо, на початку сезону-2012/13 Ігор Гребинський був капітаном «Ниви» та її основним гравцем. З часом капітанську пов'язку він передав своєму другові Миколі Лазорику, а на весні втратив місце в основному складі. Тренери на перших порах були в роздумах: залишати чи ні Гребинського в команді? Шальки терезів схилилися на бік першого варіанту: Ігор Гребинський залишається в «Ниві» . 

— Незважаючи на те, що Гребинський у весняній частині сезону втратив місце в основному складі, він був серед тих футболістів, на якого у разі необхідності можна було покластися. Він виправдовував сподівання. До того ж, Ігор може закрити позицію як правого захисника, так і півзахисника, а ще зумів навесні відзначитися кількома важливими забитими голами. У підготовчий період Гребинський викладається на тренуваннях та в контрольних матчах, тим самим доводячи, що він потрібен команді, — зазначив Ігор Яворський.

Зазначимо, що Ігор Гребинський продовжив контракт з ФК «Нива» на один рік - до 1 липня 2014 року.


Коментарі

 • 1358

  dimon33 5 July 2013, 20:10

  Хороша новина. Гравець який при потребі, ще й в центрі захисту може зіграти і в опорній зоні думаю не загубиться. Так, техніки і пасу не вистачає, але витривалість, швидкість і бійцівські якості це компенсують.
 • 1196

  Kapanadze 7 July 2013, 10:28

  Шось з Баранцями не продовжують довго..... з Мельником.....

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів