Авторизація | Реєстрація

«Нива» у міжсезонні проведе три спаринги

  • 26.06.2013 12:18
  • 0
  • 3847

Як готуватиметься до виступів у першій лізі тернопільська «Нива»? З таким запитанням клубна прес-служба звернулася до головного тренера команди Ігоря Яворського.

− Розроблено орієнтований план підготовки на сезон. Чому орієнтовний? Тому що поки невідомий календар змагань команд першої ліги. За попередніми даними, сезон розпочнеться 14 липня. Від цієї дати і відштовхуємося.

До 25 червня команда перебувала в відпустці. 26-27 червня за планом поглиблений медогляд. До 30 червня команда працюватиме в Тернополі. З 1 липня плануємо виїхати на короткий навчально-тренувальний збір до Трускавця, але він відбудеться лише за умови, що вдасться домовитися зі спаринг-партнерами. Плануємо до початку офіційних матчів зіграти три контрольні поєдинки. Якщо спаринг-партнерів у Трускавці знайти не вдасться, то, можливо, і не поїдемо, а всю роботу по підготовці до сезону проведемо в Тернополі, − розповів наставник «Ниви».

За попередньою інформацією, 29 червня «Нива» поміряється силами з волочиським «Збручем» (Хмельницька обл.). Дати і суперники інших двох спарингів наразі невідомі.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів