Тернопіль: Вірковський, Дурай (Бугайчук, 81), Вовчук (Гринченко, 66), Удич (Семенина, 79), Суспіцин, Ніканович, Міщишин (Карабин, 78), Беркита, Семенюк (Кривий, 66), Грешта, Лівіцький.
Асистенти арбітра: В.Луцький, Ю.Синишин (обоє – Івано-Франківськ).
Делегат ФФУ: І.Павленко (Вінниця).
Голи: Ю.Удич, 20 (п.), 26, Д.Кривий, 78, А.Гринченко, 90+3.
Попередження: Ю.Беркита, 21, Ю.Удич, 64 – І.Комар, 19, С.Ростовський, 58, М.Слободян, 63.

"Нива" встановлює рекорди
Перший офіційний матч тернополян на своєму полі у 2007 році викликав чималий інтерес з боку вболівальників. За суддівським протоколом їх на грі проти столичної “Оболоні-2” назбиралося аж 4,5 тисячі. Цей показник став рекордним у нинішньому сезоні. Востаннє місцевий стадіон збирав таку кількість глядачів ще в серпні 2005 року, коли на кубкову гру до нас приїжджав славнозвісний одеський “Чорноморець”. Зі всього видно, що вболівальники “Ниви” засумували за великим футболом. Причиною цьому, окрім довгої зимової перерви, стало ще й те, що в осінній частинні чемпіонату, через проблеми із тренувальною базою, наша команда виступала в Бережанах. Винятком стала лише єдина гра проти “Факела”, яку “Нива” грала в Тернополі. Як-то кажуть, цінуємо, коли втрачаємо. Чи не так, шановні?
Володимир ЛІВІНСЬКИЙ

У порівнянні з попереднім матчем проти львівських “Карпат-2” основний склад “Ниви” зазнав деяких змін. Після травми відновився Вовчук. Натомість на “лікарняний” вирушили Поліванов (потягнув зв’язки) та Гусаковський (проблеми з паховими кільцями). Невпевнена гра у рамці Раковіци змусила головного тренера “Ниви” на матч проти “Оболоні-2” поставити Вірковського. Завершилася дискваліфікація Дурая, який витіснив з основного складу Бугайчука. Також повернувся в основний склад і Удич. До того ж, на відміну від попередньої гри (діяв на місці лівого захисника) вихованець львівського футболу виступав у нападі. І про те, що він є значно кориснішим у атаці, Юрко довів уже на 20-ій хвилині гри. Саме Удичу судилося “заробити” пенальті та холоднокровним ударом по центру воріт його реалізувати – 1:0. Та цього одному з кращих голеодорів “Ниви” виявилося замало. Вже через шість хвилин Удич, скориставшись прострільною передачею Беркити, оформив дубль – 2:0. А за десять хвилин до перерви Юрко міг відзначитися хет-триком. Та на заваді стала відмінна реакція голкіпера “пивоварів” Овраменка.

“Гарячі” глядачі тернопільського стадіону вимагали від “Ниви” голів і в другому таймі. В першу чергу всі розраховували на новобранця команди Семенюка. Та йому відзначитися в матчі так і не вдалося. Що не скажеш про Кривого, який у другій половині гри замінив Сашка і вдало зігравши на випередження головою увігнав м’яча в сітку воріт – 3:0. У цьому епізоді роль асистента виконав Гринченко, який також не залишив поле без забитого гола. В доданий арбітом час Андрій продемонстрував свою майстерність під час виконання штрафного – 4:0. Цей рахунок став остаточним. До того ж, рекордним для “Ниви” у сезоні.
До рекордів нашої команди, окрім великої кількості голів і такої ж кількості глядачів, можна додати і ще один. Ним став кочівний спосіб життя капітанської пов’язки. Її власник упродовж гри змінювався тричі. Спершу нею володів досвідчений Вовчук. Після його заміни капітанська пов’язка перебралася до Дурая. А коли на полі не стало і його, то почесну роль капітана “Ниви” в останні хвилини гри перебрав на себе Андрій Ніканович.
Цікаво, що “Оболонь-2” в минулому турі змогла відібрати очки в івано-франківського “Факела” (1:1). Втім, уже через тиждень столичні футболісти стали “хлопчиками для биття” в Тернополі. В наступному турі “Нива” зустрічатиметься із чернівецькою “Буковиною”, яка в зимовий період зазнала численних кадрових втрат. Тому будемо сподіватися на чергову перемогу нашої команди.