Авторизація | Реєстрація

Автанділ Мдінарадзе: «Вболівальники залишаться задоволеними побаченим»

 • 26.06.2013 12:00
 • 3
 • 3685

30 червня на Тернопільському міському стадіоні відбудеться святкування 35-річчя з дня створення футбольної команди «Нива». Про подробиці проведення даної події клубній прес-службі розповів президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе.

− Ключовим того дня стане футбольний матч ветеранів тернопільської «Ниви» та київського «Динамо». Також 30 червня відбудеться підведення підсумків футбольного сезону-2012/13 з врученням футболістам та тренерам сучасної «Ниви» «бронзових» медалей.

− Хто вручатиме медалі футболістам «Ниви»?

− ФК «Нива» надіслав запрошення на святкування керівникам ФФУ (А. Коньков), ПФЛ (М. Бальчос) та Держкомспорту (Р. Сафіуллін). Наразі невідомо, хто з високих спортивних гостей завітає до Тернополя, але можу запевнити, що це будуть авторитетні в футбольному колі люди.

− Можете повідомити, хто з зірок минулого «Ниви» вийде на футбольне поле цього дня?

− На сьогоднішній момент дали попередню згоду Сергій Квасников та Юрій Нікітенко (воротарі); Ігор Біскуп, Роман Мацюпа, Ігор Цісельський, Петро Дідик, Ігор Сушко, Сергій Леженцев (захисники); Таріел Капанадзе, Володимир Венгринович, Анатолій Назаренко, Михайло Дем'янчук, Богдан Самардак, Автанділ Гвіанідзе (півзахисники); Ігор Яворський, Сергій Турянський, Богдан Антонів (нападники).

Готуватиме команду до поєдинку Михайло Михайлович Дунець. У списку можуть бути зміни − це життя.

− Суто спортивною частиною дійство не закінчиться?

− Так, запланована велика культурно-розважальна програма у якій візьмуть участь кілька відомих українських гуртів та співаків. Також на відвідувачів спортивно-мистецького дійства очікують багато приємних сюрпризів (конкурси, вікторини тощо). Переконаний, вболівальники залишаться задоволеними від побаченого!

− Анонсувалося, що буде презентовано гімн «Ниви». Хто його автор і виконавець?

− Нехай це залишиться сюрпризом. Можу сказали лише те, що буде запропоновано кілька варіантів гімну «Ниви» і вболівальники прямо на стадіоні виберуть найкращих з них.

− Чи варто очікувати на участь у дійстві перших осіб області та міста?

− Переконаний, що так воно і буде. Скажу більше, тернопільський губернатор Валентин Хоптян, котрий ще й є почесним головою спостережної Ради ФК «Нива», ніколи з порожніми руками на свята не приходить. Сподіваюся, що і цього разу так станеться і подарунок буде доречним, як для команди, так і для клубу. 


Коментарі

 • 2407

  Clubber 26 June 2013, 12:26

  буде автобус)
 • 2982

  Nyva_Fan 26 June 2013, 12:30

  Якраз хотів написати, але бачу мене випередили) Чекаємо автобус)
 • 550

  ihor07 26 June 2013, 13:45

  А хто з динамо буде? Чанов, Рац, Балтача, Кузнєцов, Дем'яненко, Михайличенко, Заваров, Євтушенко, Безсонов, Блохін, Бєланов.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів