Авторизація | Реєстрація

Роман Бальчос переходить у «Волинь»

  • 04.06.2013 21:52
  • 0
  • 4640

Тренер воротарів тернопільської «Ниви» Роман Мілентійович Бальчос отримав запрошення працювати у тренерському штабі клубу Прем'єр-ліги — луцькій «Волині».

Керівництво ФК «Нива» не стало перечити цьому, адже перехід до клубу Прем'єр-ліги — це один з кроків до подальшого вдосконалення тренерських навиків, та й досвід роботи в попередніх командах показав, яким висококваліфікованим фахівцем є Роман Бальчос.

Зі своєї сторони ФК «Нива» бажає Роману Мілентійовичу Бальчосу успіхів на новій роботі. Нехай справа, якою він займається приносить задоволення, а команда в якій він працюватиме, досягатиме високих турнірних вершин. 

Довідка

Роман Мілентійович Бальчос народився 21 лютого 1979 року.

В своїй професійній кар'єрі футболіста виступав за «Систему-Борекс» (Бородянка), «Волинь» (Луцьк), дубль львівських «Карпат», «Газовик-Скалу» (Стрий), «Кримтеплицю» (Молодіжне) та івано-франківський «Спартак». Після завершення кар'єри футболіста працював спортивним директором ФК «Кримтеплиця» та тренером воротарів ФК «Львова» і ФК «Бердичова». З лютого 2013 р. працював з воротарями у тернопільській «Ниві».


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів