Авторизація | Реєстрація

Заява ФК «Нива»

 • 14.05.2013 19:20
 • 5
 • 7985

Фото — TFA.

В численних коментарях представники ФК «Тернопіль» розповідають, що фанати тернопільської «Ниви» не потрапили 12 травня на Тернопільський міський стадіон через те, що керівництво ФК «Нива» вчасно в письмовій формі не повідомило про це керівництво муніципального клубу. З цього приводу ФК «Нива» повідомляє наступне.

Згідно вимог, за кілька днів до офіційних ігор команда гостей повідомляє господарів матчу про те, коли приїздять на гру, на яку годину потрібно надати стадіон для передігрового тренування, в якій формі гратиме та чи будуть присутніми на матчі її фанати і в якій кількості. За кілька днів до матчу ФК «Тернопіль» — ФК «Нива» було вирішено, що ці питання клуби узгодять не в письмовій формі, а телефонному режимі. Натомість за 4 дні до гри я особисто спілкувався з директором Тернопільського міського стадіону І. Б. Шушкевичем (донедавна – директор ФК «Тернопіль»), який в категоричній формі заявив, що жоден фанат «Ниви» на згаданий вище матч не буде пропущений, якщо не придбає квиток на гру. Хоча в усьому цивілізованому світі фанатам команд за домовленості з клубами надають безкоштовно сектор, де ті вболівають за своїх улюбленців.

Разом з тим, не можу зрозуміти позицію керівництва ФК «Тернопіль» і дирекції стадіону, які безкоштовно, а це загальноприйнята практика на усіх стадіонах України, не пропустили на спортивну арену президента ФК «Нива» А. М. Мдінарадзе та заступника голови ТОДА, куратора клубу від облдержадміністрації П. В. Гоча, змусивши їх теж купувати білети. 

Висловлюємо обурення даною позицією ФК «Тернопіль».

Директор футбольного клубу «Нива» Р. Й. Мацюпа


Коментарі

 • 3353

  harik 14 May 2013, 21:16

  Напевно хлопцям зі Свободи мало аптек в місті дали... або не так поділили з донецькими.

  Ось і вирішили показати своє я.

  А на рахунок того, що не пустили Мдінарадзе Гоча це взагалі абсурд. Хоча ніколи не був і не буду за ПР.

  Тепер нехай Надал стоїть в черзі за квитком.
 • 39

  FCNT 14 May 2013, 21:39

  Аптеки... А маршрутки, бари, майданчики та ділянки під забудову і т.д.?
  Папірєдніків тре доганяти та переганяти.
  Всі рвуться до того корита лишень щоб вірвати, незалежно від кольорів, мастей та порід...
 • 3353

  harik 14 May 2013, 21:54

  Так аптека як приклад. А мав на увазі все те, що ти написав.

  Ті їм посприяли. Не дали зареєструвати на зх. Україні Батьківщину в 2010 році, не пустили на вибори і Свобода стала монополістом на виборах на які не ходив вперше і востаннє в житті.

  Розвели вчергове народ.
 • 39

  FCNT 14 May 2013, 22:07

  в нас кожного разу вибори - розвод для лєхторату Grin
 • 3353

  harik 14 May 2013, 22:12

  Так багато з тих хто голосував за Свободу ще досі не зрозуміли, що їх як в пісня "а нас просто кинули". Хоча на ТВ "патріоти" красиво грають. Любо дивитися.

  Спочатку проти всіх та владу донецьким, а потім кричать Юлі волі 3 роки. Кричать ті, які сьогодні не визнають противсіхство 2010 року. А рішення приймали на з"їзді об'єднання і відео докази є. )

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів