Авторизація | Реєстрація

До Чернігова через Київ

  • 02.05.2013 13:40
  • 0
  • 4581

Як тернопільська «Нива» готується до матчу з лідером Другої ліги — чернігівською «Десною», клубній прес-службі розповів головний тренер команди Ігор Яворський.

— Після матчу зі стрийською «Скалою» футболісти отримали один день відпочинку, а вже у вівторок, 30 квітня, команда зібралася, щоб провести тренування та здійснити відновлювальні процедури. Далі, в звичному режимі, як і перед кожним матчем, готуємося безпосередньо до гри з «Десною». За три дні підготовки головну увагу приділяємо ударам, передачам, діагоналям, забіганням, — зазначив Ігор Петрович.

— Чи буде видозмінена тактика на гру з чернігівською командою, адже, якщо в попередніх матчах «Нива» грала «першим» номером, то цього разу, очевидно, доведеться діяти в дещо іншому ключі?

— Якщо в домашніх матчах «Нива» пресингувала протягом двох таймів, то в грі з лідером Другої ліги, можливо, трішки відійдемо від цієї тактики. Чому? По-перше, граємо на виїзді проти лідера, по-друге, групі атакувальних гравців «Ниви» потрібен простір. До того ж, наскільки мені відомо, в Чернігові поле зовсім іншої якості, ніж у Тернополі, що для нашої технічної команди повинно бути тільки на користь, — зауважив коуч «Ниви».

Незважаючи на ймовірну зміну тактики, гратиме «Нива» в Чернігові, як заявив її тренер, виключно на перемогу: «Нам немає, чого втрачати. Гратимемо в комбінаційний та красивий футбол, який, сподіваюся, дасть нам позитивний результат».

Зазначимо, що на матч з «Десною», який заплановано на суботу, 4 травня, «Нива» відправиться у четвер, 2 травня, ввечері. Спершу поїздом команда дістанеться до Києва, звідки відбуде до Чернігова. У п'ятницю, 3 травня, тернополяни випробують поле місцевого стадіону, щоб вже в суботу гідно протистояти лідерові ліги.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів