Авторизація | Реєстрація

Ігор Яворський: «Стан тернопільського газону можу назвати не інакше, як город»

  • 16.04.2013 20:23
  • 0
  • 5461

Напередодні надпринципового протистояння тернопільської «Ниви» та черкаського «Славутича», головний тренер тернополян Ігор Яворський розповів клубній прес-службі, як команда готуватиметься на цю гру.

— Чи визначились, яку тактику «Нива» буде застосовувати у грі проти черкащан?

— Все залежатиме від стану футбольного поля. Побачивши центральний стадіон у Тернополі, я був шокований. Стан тернопільського газону можу назвати не інакше, як город, де варто садити картоплю, а не грати у футбол. У футболі я вже 35 років і вперше бачу, що можна грати офіційні матчі чемпіонату на такому полі-городі. Тому не знаю, як ми будемо грати у неділю, 21 квітня, проти черкаського «Славутича». Для нашої команди, яка грає у технічний, швидкісний футбол, це велика проблема. На мою думку, такий газон більше на користь нашому супернику. Адже будь-якій команді, яка відбивається, за таких умов грати простіше. Тому сподіваюся, що якимось чином газон стадіону до неділі приведуть до ладу.

— Де готуватиметься «Нива» до матчу зі «Славутичем»?

— Ми об'їхали всі стадіони в окрузі Тернополя. Одні, скажімо в Товстолузі, стоять у воді, інші — непридатні навіть для проведення тренувань. Тому ми вирішили виїхати на чотири дні в одне із сіл поблизу Мукачевого, де нам по прийнятній ціні запропонували проживання і харчування плюс безкоштовні тренування на футбольному полі. Тому ми в понеділок, 15 квітня, туди виїхали і в п'ятницю ввечері повернемося до Тернополя. У суботу проведемо одне нормальне тренування вже у Тернополі, заїдемо на стадіон, щоб підібрати взуття, і в неділю будемо безпосередньо готуватися до матчу. 

— Окрім стану футбольного поля, з якими проблеми зіткнулися тренери «Ниви» на сьогоднішній день?

— Головна проблема — відсутність травмованого Ігоря Швеця. Точно не можна сказати, скільки матчів він буде поза футболом, але, на мою думку, у найближчий місяць Швець нам не помічник. Маємо й іншу проблему: окрім Швеця і захисник Ільків, який в Овідіополі отримав жовту картку, через перебір попереджень змушений буде пропустити цей матч. Водночас, зазначу, що на його позицію є футболісти, які готової вийти і надійно зіграти.

— Те, що земляки з ФК «Тернопіль» перемогли «Скалу», для «Ниви» позитив?

— Мене цікавить, як грає ФК «Тернопіль», виключно як вболівальника. Нам важливо, як граємо ми, і ми аналізуємо свою гру, для нас головне, щоб вболівальники, які приходять на матчі «Ниви», отримали від гри задоволення. Хоча, звичайно, я радий, що ФК «Тернопіль» обіграв «Скалу», адже живемо в одну місті, маємо друзів, знайомих і це нормальне явище.

— Якщо дивитися стратегічно, перемога «Славутича» на лідером «Десною» (1:0) для «Ниви» це плюс чи мінус?

— Очки тієї чи іншої команди будемо рахувати в кінці чемпіонату. Ми просто дивимось на ситуацію, яка є сьогодні у турнірній таблиці, хто скільки має очок, хто скільки має перемог, як сьогодні грають наші головні конкуренти — Чернігів і Черкаси. На плюси і мінуси будемо дивитися наприкінці сезону.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів