Авторизація | Реєстрація

У «Ниві» тепер двоє Яворських

  • 05.04.2013 20:35
  • 1
  • 4279

У складі тернопільської «Ниви» з'явився ще один новачок. Ним став півзахисник Тарас Яворський, відомий по виступах за чернівецьку «Буковину». Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер «Ниви» Ігор Яворський.

Наставник «Ниви» так охарактеризував нового гравця тернопільського клубу: «Тарас Яворський виступає на позиції піднападаючого, разом з тим може зіграти на різних позиціях у центрі поля. Поки він не набрав потрібної функціональної форми, адже не пройшов тренувальні збори разом з командою, однак його гру я добре знаю, оскільки працював з ним у ФК «Львів». Тому, переконаний, Тарас, по-перше, швидко набере потрібних кондицій (він досить швидко підтягується до партнерів по команді), по-друге, допоможе «Ниві» у вирішення поставлених перед командою завдань».

До сильних сторін Тараса Яворського, коуч «Ниви» відніс його техніку, хороше виконання стандартних положень, вміння як віддати гостру передачу, так і самому відзначитися забитим голом, до того ж гравець часто приймає нестандарті рішення, чим неодноразово ставив у тупик футболістів команд-суперниць.

Що ж, після того, як зимою склад «Ниви» поповнили два Баранці, тепер у тернопільському клубі буде і двоє Яворських. Щоправда, якщо Борис та Григорій Баранці — рідні брати, то тренер Ігор Яворський та футболіст Тарас Яворський лише однофамільці.


Коментарі

  • 884

    Vitaha 5 April 2013, 22:59

    В минулому чемпі в чернівцях був стабільним гравцем основи, першу половину цього сезону, вже не таким стабільним) В будь-якому разі, із-за того, що в заявці немає з різних причин Маткевича, Войтовича, Стоцького, Януша, Козелка, Скакуна, атакувальна лінія півзахисту потребує якісного, і так вийшло, що і КІЛЬКІСНОГО наповненя. Удачі йому, хай доказує.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів