Авторизація | Реєстрація

«Нива» у Криму не на відпочинку

  • 05.04.2013 18:31
  • 0
  • 2901

Підходить до завершення заключний тренувальний збір в Криму. Прийняте ПФЛ рішення про перенесення першого офіційного матчу дещо підкоректувало тренерські плани. Футболісти залишилися на півдні України ще на кілька днів, однак вже 6 квітня приїздять додому. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер «Ниви» Ігор Яворський.

Наразі наставник тернопільської команди задоволений роботою, виконаною у Криму, та якістю контрольних матчів, незважаючи навіть на те, що «Нива» в перших трьох спарингах з професійними командами не святкувала жодної перемоги («Динамо» Брянськ — 1:2, «Волинь» Луцьк — 0:1, «Шахтар» Свердловськ — 1:1).

— У проведених іграх сподобалося те, що команда контролює ситуацію на полі, м'яч добре тримається в ногах футболістів. Особняком стоїть матч із клубом Прем'єр-ліги — «Волинню». Хлопці викладалися, створили велику кількість гольових моментів, щоправда, кульгає їх реалізація. Матч з російським «Динамо», який пройшов у жахливих погодних умовах, показав справжній дух більшості футболістів «Ниви». Що ж до матчу з друголіговим «Шахтарем», то тернопільські футболісти дуже багато сил віддали в поєдинку з лучанами і не встигли відновитися, тому були менш активні, ніж зазвичай. До того ж, у команді було вилучення, яке відбилося в кінцевому випадку на результаті. А в тому, що команда не вигравала в жодному з цих матчів, нічого страшного не бачу. По-перше, колектив грав на фоні втоми (навантажень ніхто перед спарингами не скидає), по-друге, сподіваюся, головні перемоги прийдуть в офіційних поєдинках, - зауважив наставник «Ниви». 

Виокремив наставник перемогу над аматорським «Феніксом» з Калініного (4:1).

— В цій грі нас найбільше цікавило те, як футболісти взаємодіють один з одним, як вони виконують тактичну побудову, як швидко переходять з оборони в атаку. Гра сподобалася. Виходило дуже багато хороших комбінацій, були хороші якісні довгі і середні передачі, група атакувальних футболістів активно діяла, підстраховуючи один одного. Загалом з поставленими завданнями гравці впоралися, хоча ми побачили, що треба ще попрацювати над стандартними положеннями, — зауважив коуч «Ниви».

Звичайно, не обходиться під час спарингів без помилок. Особливо вони відчутні під час стандартів, коли команда пропускала необов'язкові голи.

— Намагаємось на помилки вказувати під час теоретичних занять, багато розмовляємо з футболістами, наводимо ігрову дисципліну в команді. Щодо останнього, то буває таке, що гравці, виходячи на заміну, не завжди викладаються на 100%. Доводимо футболістам, що такого бути не може, — зауважив Ігор Петрович.

Також наставник розповів, що на сьогодні всі гравці займаються у загальній групі. Останнім вийшов з лазарету воротар Андрій Новак, у котрого був надрив приходячого м'яза. Що ж до поповнень, то тренери і далі шукають форварда таранного типу. Тих, котрих хочуть бачити тренери в себе у команді, не влаштували фінансові умови, а рівень гри нападника, який до останнього часу перебував на оглядинах в команді, вже не підходить тренерам «Ниви».


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів