Авторизація | Реєстрація

«Нива» (Тернопіль) — «Фенікс» (Калініно) 4:1

 • 02.04.2013 14:32
 • 6
 • 5037

Сьогодні, 2 квітня, тернопільська «Нива» проводить четвертий контрольний матч на заключному етапі підготовки в Криму. Суперником тернополян є любительська команда «Фенікс» з Калініно, яка свого часу виступала в першій українській лізі під назвою «Фенкс-Іллічівець».

Стартовий склад «Ниви»: Суслов, Яневич, Ільків, Лазорик, Романюк, Кікоть, Мельник, Швець, Г. Баранець, Б. Баранець, Товкацький.

Матч розпочався. У Куйбишевому невеликий дощик. Гарна весняна погода. +14 градусів тепла.

Першими огризнулися кримчани: форвард небезпечно пробив з 17-ти метрів по центру воріт. Воротар «Ниви» Суслов намертво зафіксував м'яча в руках.

І одразу ж «Нива» повела в рахунку! Баранець вирізав пас на Швеця, той віддав на Яневича. Останній з лівого краю атаки зробив передачу, яку ударом в дотик замкнув Василь Товкацький (1:0).

Практично одразу ж Товкацький відзначився вруге, однак боковий суддя зафіксував сумнівний офсайд: Ігор Швець потужного пробивав, кіпер «Фенікса» не зумів зафіксувати м'яча в руках і Товкацький переправив смугастого в ворота., але...

«Нива» відзначається вдруге! Борис Баранець зробив зрячу передачу на свого брата Григорія. Той з 5-ти метрів пробив. Воротар «Фенікса» дивом зреагував на політ м'яча, відбивши того на кутовий.
Кікоть подав, Микола Лазорик виграв повітря і ударом головою переправ м'яча у ворота (2:0).

«Нива» відзначається і втретє. Василь Товкацький потужно пробив з 20-ти метрів. Воротар відбив перед собою. Тут як тут опинився Мельник, котрий елегантно переправив м'яч у ворота (3:0).

Кікоть небезпечно пробив з 18-ти метрів під гострим кутом. Голкіпер з надзусиллям перевів м'яча на кутовий. Після кутового Лазорик пробив головою — м'яч прийняв на себе оборонець...

Кримчани отримали право на пробиття штрафного з 20-ти метрів. На потужний удар зреагував Суслов, зафіксувавши м'яча в руках.

Гра змістилася в центр поля. Футболісти обох команд стеляться в підкатах, не жаліючи ні своїх ніг, ні суперникових.
Форвард «Фенікса» пробивав з 30-ти метрів — вище воріт...

Три поспіль кутових подав Кікоть, але до взяття воріт справа так і не дійшла.

Перерва

Після перерви у складі «Ниви» проведено ряд замін: замість Суслова на поле вийшов Мазур, Яневича — Білий, Товкацького — нападник на перегляді, і замість Швеця — півзахисник на перегляді.

Кікоть подав кутовий. Микола Лазорик вкотре виграє повітря та цього разу на удар головою воротар реагує.

Один з тернопільських півзахисників помилився e простій ситуації і нападник «Фенікса» зміг вийти віч-на-віч з Русланом Мазуром, але голкіпер виявився переможцем у цій дуелі.

Нападник, який перебуває на перегляді, завдавав удару в дотик з середньої відстані. Кіпер «Фенікса» дивом витягнув м'яча з лівого нижнього кута воріт.

У «Ниви» замість Лазорика на поле виходить Плішка.

«Нива» вчетверте відзначилася. Білий перепасувався з нападником на перегляді. Останній віддав зручну передачу на Григорія Баранця. Тернопільський піднападник без роздумів завдав удару і м'яч влучив точнісінько в «дев'ятку» — 4:0. Тим часом, у «Ниви» проведено ще одну заміну: замість Романюка на полі Гребинський...

Замість Гребинського, який в ігровому епізоді отримав травму гомілки, на поле вийшов Мдинарадзе.

Замість Кікотя на полі Данищук.

Григорія Баранця змінює Лакуста, а Ільківа — Лівіцький.
В той же час, «Нива» пропускає: передача зліва знайшла нападника суперників, той обіграв одного опікуна і точно пробив у дальній кут воріт — 4:1. 

Нападник, який перебуває на перегляді, мав забивати, але його удар пройшов поруч зі стійкою... Григорій Баранець прострілив на дальню стійку — Мельник не дотягнувся до м'яча.

Матч завершено...


Коментарі

 • 449

  rufa 2 April 2013, 14:35

  Ото початок-молодці.
 • 3191

  t@r@s 2 April 2013, 14:35

  веселий матч)
 • 550

  ihor07 2 April 2013, 14:49

  Тільки за цей матюк: "Ільїчьовєц" варто 5 м'ячів їм закинути.
 • 449

  rufa 2 April 2013, 14:51

  Ігора,я б навіть і від 7 не відказався.
 • 13408

  Nyva T 1978 2 April 2013, 14:57

  слабкий суперник! але не погана розминка перед стартом чемпіонату!
 • 39

  FCNT 2 April 2013, 16:10

  непогана розминка

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів