Авторизація | Реєстрація

«Нива» залишається в Криму

  • 30.03.2013 16:15
  • 1
  • 3885

У планах тернопільської «Ниви» було повернення 31 березня з навчально-тренувального збору в Криму, однак, команда ще на кілька днів залишиться на півдні України. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер «Ниви» Ігор Яворський.

— Через циклони зі значною кількістю снігу, які пройшлися територією Тернопільщиною в березні, в Тернополі немає умов, щоб повноцінно готуватися до весняної частини сезону. Тому ми звернулися до керівництва клубу і воно погодилося ще на кілька днів продовжити збір у смт. Куйбишеве. Коли збір завершиться? Все буде залежати від рішення Професіональної футбольної ліги. Якщо матч з ФК «Тернополем», запланований на 6 квітня, таки відбудеться, виїжджатимемо з Криму 3 квітня, якщо ж поєдинок буде перенесено, то покинемо гостинну базу в Куйбишевому 6 квітня, — повідомив Ігор Яворський.

Також коуч розповів, що на продовжені збору заплановано провести ще один спаринг. 2 квітня тернопільська «Нива» поміряється силами з «Феніксом» з Калініного.

Фото — polittech.org.


Коментарі

  • 3097

    falin 18 30 March 2013, 21:56

    цiлком правелъне рiшення, в тернополi на съгоднiшнiй денъ можна грати хiба що хокей, а в криму бiлъш-менш нормалънi умови.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів