«Нива» (Тернопіль) — «Шахтар» (Свердловськ) 1:1

• 28.03.2013 15:04
  • 21
  • 6194

Сьогодні, 28 березня, на стадіоні тренувального комплексу в смт. Куйбишеве (Бахчисарайський р-н.) тернопільська «Нива» проводить свій третій контрольний матч на четвертому навчально-тренувальному зборі.

Стартовий склад «Ниви»: Суслов, Яневич, Лазорик, Ільків, Романюк, Кікоть, Басараб, Білий, Г. Баранець, Мельник, Товкацький.

Матч розпочався.

Першими свою активність продемонстрували гравці «Ниви», подавши поспіль два кутові. Другий приніс небезпеку, однак м'яч після удару тернополянина прийняв на себе захисник. Одразу ж контратаку провели свердловці: їхній випад зупинив боковий арбітр, зафіксувавши офсайд.

На 8 хвилині «смачний» удар вдався Басарабу — м'яч пройшов трішки вище поперечини…

На 15 хвилині «Нива» відкриває рахунок! Григорій Баранець наважився на удар метрів з 25-ти. М'яч пішов у лівий від воротаря кут. Кіпер «Шахтаря» був безсилим, настільки точним і сильним видався постріл Григорія (1:0).

Гравці «Шахтаря» створили небезпечний момент після розіграшу кутового: нападник виграв повітря в тернопільських оборонців і пробив головою — м'яч пішов вище воріт.

Григорій Баранець розрізним пасом вивів на хорошу позицію Кікотя. Той міг віддати передачу на Мельника, який опинився сам перед воротами, натомість прийняв інше рішення: пробив з гострого кута і м'яч пройшов повз ворота.

На 33 хвилині «Шахтар» зрівняв рахунок. Свердловці зробили навісну передачу зі штрафного, тернополянин Мельник виніс м'яча, але недалеко та ще й по центру. «Шкіряний» як слід ліг на ногу гравцеві «Шахтаря» і той метрів з 24-ох поцілив точнісінько в правий від Суслова кут воріт (1:1).

За перепалку з арбітром з поля вилучено півзахисника «Ниви» Григорія Баранця.

Закінчився перший тайм.

Розпочався другий тайм.

У складі «Ниви» проведено заміну: замість Товкацького на поле вийшов Лакуста.

Небезпечну атаку провели свердловці. Прострільну передачу з правого краю атаки замикав нападник «Шахтаря». Кирило Суслов встиг зреагувати на удар з близької відстані.

Гравець «Шахтаря» вийшов віч-на-віч з Сусловим, але переграти кіпера «Ниви» свердловець не зумів.

«Нива» отримала право на пробиття штрафного з 23 метрів по центру. Басараб своїм шансом не скористався, пробивши в стінку, складену з гравців «Шахтаря».

Кікоть, обігравши двох суперників, викотився на ударну позицію, однак його удар з 22 метрів, з правого кута, пройшов вище воріт.

У складі «Ниви» проведено потрійну заміну: замість Кікотя, Романюка і Мельника на поле вийшли Плішка, Гребинський та Данишук.

Останніх 10 хвилин гра проходить у центрі поля. Футболісти «місять» болото. Після дощу газон дуже важкий.

У «Ниви» проведено чергові заміни. Замість Лакусти вийшов гравець, який перебуває в розташуванні команди на перегляді (нападник), замість Басараба на поле вийшов Лівіцький.

На лінії карного гравці «Ниви» отримали право на пробиття штрафного удару (суперники порушили правила на Яневичу). Ільків пробив і потрапив м'ячем у голову котромусь з гравців стінки. З кутового тернополяни витиснути нічого путнього не змогли.