Авторизація | Реєстрація

Новак і один з Баранців - травмовані

 • 15.03.2013 19:54
 • 2
 • 4333

У лазареті тернопільської «Ниви» перебувають три футболісти. Вже повідомлялося, що у грі з «Буковиною» травмувався, зламавши руку і ключицю, півзахисник «Ниви» Орест Януш, котрий вибув з обойми команди як мінімум на три місяці. Також у клубному лазареті значаться воротар Андрій Новак та півзахисник Борис Баранець.

- У Баранця стався мікронадрив заднього м'яза. Щоб ця мікротравма не переросла в серйозне ушкодження, ми вирішили поберегти футболіста, надавши йому недільний відпочинок. Відповідно у найближчих спарингах «Ниви» Борис участі брати не буде, натомість під пильним оком нашого лікаря він проходитиме необхідні медичні процедури. Що ж до Новака, то Андрій потягнув пах. Травма не складна, але позаяк ми хотіли побачити у грі нового воротаря Кирила Суслова, то особливої необхідності не було залучати до останніх ігор Новака, - зазначив у коментарі клубній прес-службі головний тренер «Ниви» Ігор Яворський. 

 


Коментарі

 • 3097

  falin 18 15 March 2013, 20:15

  головне що травми незначнi, до 6 квiтня будутъ в строю.
 • 884

  Vitaha 15 March 2013, 20:44

  Дякую прес-службі за інфу, ці питання багатьох цікавили. Ще б при нагоді, хотілось би почути коментарі по відсутності в заявці на сайті ПФЛ Маткевича і Стоцького і присутності Ревуцького(сподіваюсь, це якісь чисто технічні ньюанси) а також інфу по Кушці, з яким схоже, розпрощались? І ще, чи буде в команді ще хоча би один нападник високого рівня, бо на даний момент, здається, лінія нападу не повністю відповідає рівню команди і рівню поставлених задач, не хотілось би, щоб ця проблема десь дала про себе знати в офіційних матчах.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів