Авторизація | Реєстрація

«Нива» — «Украгроком» 1:1

 • 14.03.2013 13:40
 • 2
 • 5799

„Нива”: Суслов, Лазорик, Ільків, Романюк (Данищук, 46), Янович – Кікоть, Баранець Г, Швець, Мельник, Товкацький (Лакуста, 65), Басараб (Білий, 46)

Гол: Лазорик, 28 - ?, 70 

Гол проведений на 28 хвилині. Григорія Баранця збили на лівому фланзі атаки, Кікоть виконав навіс навіс зі штрафного - Лазорик пробив головою, і м’яч від поперечини потрапив у ворота 

Окрім того „Нива” втратила два ще два чудові моменти забити - виходи віч-на-віч з голкіпером „УкрАгроКома” не реалізував Товкацький. Натомість могли забивати також футболісти суперників – у одному з випадків захисник „Ниви” Лазорик вибив м’яч із порожніх воріт після вдало розіграного суперниками кутового, а в іншому з підступним ударом суперників з 16-17 метрів справився Кирило Суслов. 

На початку другого тайму „Нива” втратила ще два моменти забити: спершу Товкацький пробивав з лінії штрафного із правого флангу без опіки захисників – голкіпер виручив, а згодом Кікоть фактично по центру воріт смачно пробиввав із 20 метрів – м’яч розминувся з поперечиною кількома сантиметрами 

Ще одна нагода у „Ниви” Швець віддав розрізну передачу на лівий фланг Григорію Баранцю, останній виконав простріл, Мельник пробивав в один дотик – але знову порч зі стійкою. У другому таймі повна перевага поки що на боці наших земляків – „Украгроком” фактично не переходить центр поля. 

Перша нагода у суперників в другому таймі. Після виконання штрафного із правого флангу фактично з лінії штрафного майданчика, гравець „Украгрокома” обвідним ударом цілив у нижній кут воріт – Суслов справився. 

На 20 хвилині другого тайму у „Ниви” заміна – замість Товкацького – Лакуста

Провал оборони на правому фланзі увінчався пропущеним м’ячем. Гравець суперників „продвавши” захисні редути „Ниви” вийшов на ударну позицію, та перекинув Кирила Суслова – 1:1

Два вилучення у команд-суперниць – Мельник не поділив щось із гравцем суперників, справа ледь не дійшла до бійки. Арбітр не вагаючись „нагородив” червоними картками обох. Йшла 78 хвилина зустрічі... 

Останні хвилини зустрічі пройшли у доволі напруженій боротьбі – на полі точилась справжня „рубка”. Втім, змінити нічийний рахунок не вдалось нікому. Фінальним свистком арбітр зустрічі зафіксував „мирову” 1:1.


Коментарі

 • 3278

  Bambino 14 March 2013, 16:06

  Щось Ява так нахвалює Суслова у своїх інтерв*ю (підтвердження цим словам - Суслов знов провів повний матч),що здається шо у офіційних матчах основним буде саме він,а не Новак.
 • 1196

  Kapanadze 14 March 2013, 21:08

  А де другий Баранець? Шось другу гру тiльки один брат граэ...?

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів