Авторизація | Реєстрація

Оресту Янушу зламали руку та ключицю

  • 05.03.2013 17:13
  • 1
  • 4265

Головний тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський прокоментував два останні поєдинки його підопічних на кримському зборі та розповів у якому режимі команда тренується.

- На перемоги особливої уваги не звертаємо, адже це тільки контрольні спаринги. Хоча приємно, що здобуваємо перемоги, бо важка праця має давати свій результат. В команди є вже і свій малюнок гри. І якщо в матчі з ФК «Суми» це було видно тільки в одному таймі, то з «Буковиною», за винятком стартових десятих хвилин, весь ігровий час гравці «Ниви» діяли досить впевнено, - зауважив тренер.

Разом з тим, зазначив коуч, футболістам «Ниви» є ще над чим працювати.

- Пропускаємо голи після стандартних положень, також провалюємо стартові відрізки матчів. Особливо характерним у цьому плані був матч з «Буковиною». Хоча, як деяке виправдання, можна сказати, що на це вплинув годинний переїзд на спортбазу «Скіф», де відбувався поєдинок. Отож, знаємо свої слабкі місці, над якими будемо працювати, - зазначив Ігор Яворський.

Також наставник «Ниви» розповів, що футболісти працюють у дворазовому режимі.

- Основна увага на тренуваннях приділяється тактиці, техніці та швидкості. Бігові вправи в основному носять характер ривків на 30-40 метрів та «човникиків» (5-10 м). Що прикро, так це те, що як мінімум на три місяці травмований Орест Януш, якому в поєдинку з «Буковиною» зламали руку і ключицю, - зазначив Ігор Петрович.

На завершення Ігор Яворський повідомив, що 9 і 14 березня з МФК «Миколаїв» та «Украагроком» (Приютівка) зіграє основа «Нива», а 10 березня з «Сталлю» (Дніпроджержинськ) - найближчий резерв команди.


Коментарі

  • 39

    FCNT 5 March 2013, 17:26

    вон чернавіци пархаті- Ореста зламали!!!

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів