Тернопіль: Раковіца, Бугайчук, Грінченко (Удич, 46), Біскуп-к, Поливанов (Беркита, 36), Стус (Кривий, 46), Ніканович, Карабин (Міщишин, 66), Семенюк, Грешта, Гусаковський.
Львів: Когут, Василів, Гурський, Підвірний, Химич – к (Гудима, 57), Луцик, Даньків, Гордійчук (Дячук-Ставицький, 80), Ткачук (Габовда, 83), Родевич (Левчук, 55), Фурта (Яворський, 65). Запасні: Мельниченко, Кузик.
Асистенти арбітра: В.Папірович (Хмельницький) та Р.Криницький (Чернівці).
Делегат ФФУ: І.Ярменчук (Київ).
Голи: А.Луцик, 27 – О.Семенюк, 31.
Попередження: А.Даньків, 87, Ю.Габовда, 90+2 – Т.Карабин, 65, О.Семенюк, 80.

День нереалізованих моментів
У першому офіційному матчі в 2007 році тернопільська “Нива” не змогла здолати львівські “Карпати-2”. Створивши досить пристойну кількість гольових моментів наша команда задовольнилася результативною нічиєю – 1:1.

Зимове міжсезоння в тернопільської “Ниви” було по особливому насиченим. Про це свідчить і рекордна цифра контрольних поєдинків – 22. Втім, не марнував часу і суперник тернополян, який окрім великої кількості спарингів тренувався ще й на хороших полях. Взимку молода зміна львівських “Карпат” готувалася на тренувальній базі “Кримтеплиці” (Молодіжне). А останню частину підготовки підопічні Романа Толочка та Вадима Білоцерківського взагалі проводили в Болгарії. Звідси можна було зробити висновок, що “легкої прогулянки” в нашої команди не вийде.
Дебютний матч “Нива” розпочала із кадровими втратами. У основному складі жовто-зелених не було “мозку” команди – досвідченого Любомира Вовчука, який відновлюється після травми. А також цементника оборонних редутів та водночас майстра стандартів – Тараса Дурая. Центральний захисник “Ниви” був дискваліфікований через червону картку, яку він отримав у попередньому турі. Натомість у львів’ян зі складом проблем не було. І окрім звичних прізвищ, місцеві глядачі побачили на полі ще й двох гравців юнацької збірної України (U-17) Володимира Підвірного та Володимира Гудиму. Обоє нещодавно зробили вагомий внесок для здобуття жовто-блакитними путівки на Євро-2007, яке відбудеться через два тижні.
Та повернемося до самої гри, в якій домінувала “Нива”. І вже на 9-ій хвилині гри могла повести в рахунку. Однак один з кращих бомбардирів ліги Семенюк не використав очне побачення з “карпатівським” голкіпером. Тернополяни теж неодноразово грішили провалами в обороні. Один із них на 27-ій хвилині закінчився “плачевно”. Луцик виконавши слаломний прохід правим флангом, на останньому рубежі переграв нашого кіпера Раковіцу і направив м’яча в порожні ворота. Відчайдушна спроба Біскупа у підкаті вибити шкір’яного була безуспішною – 1:0.
Однак, господарі втримували переможній рахунок лише чотири хвилини. На фланговий простріл Грінченка вдало відгукнувся активний Семенюк, який в один дотик переправив м’яча в сітку – 1:1. Під завісу першого тайму спіймати голкіпера на протиході міг “нивівець” Гусаковський. Та м’яч розминувся зі стійкою.
По перерві чергову нагоду відзначитися втратив Семенюк, який замикаючи головою навісну передачу Карабина вцілив точнісінько в руки воротареві. Через кілька хвилин наш форвард вдруге не реалізував очне побачення з кіпером “Карпат-2”. А ближче до кінця гри двічі мав шанс забити Удич.
В наступному турі на нас очікує дуже цікавий поєдинок. “Нива” на власному полі зустрінеться зі столичною “Оболонню-2”, яка нещодавно змогла відібрати очки в одного з наших конкурентів за підвищення у класі – івано-франківського “Факела”. Чи вдасться “пивоварам” повторити схожий успіх у грі проти тернопільської команди дізнаємося вже незабаром.