• 05.03.2013 12:19
  • 10
  • 4010

У рамках третього тренувального збору тернопільська «Нива» сьогодні, 5 березня, на базі сімферопольської «Таврії» «Скіф», що в Новопавлівці, зустрічається з першоліговою чернівецькою «Буковиною».

Стартовий склад «Ниви»: Новак — Лазорик, Романюк, Яневич, Ільків — Кікоть, Г. Баранець, Б. Баранець, Швець, Мельник — нападник, який перебуває в команді на перегляді.

Вже на першій хвилині гри арбітр призначив пенальті в ворота «Ниви». Під час силової боротьбі у карному майданчику, нападник «буковинців» впав на газон. Суддя вирішив, що проти нього порушили правила. Пенальті чернівчани чітко реалізували. За п’ять хвилин вже другий м’яч побував у воротах «Ниви»: після навісу зі штрафного гравець «Буковини» ударом головою з 11-ти метрів поцілив у сітку воріт (0:2).

На 35 хвилині «Нива» відіграла одного м’яч. Воротар суперника взяв м’яча від свого гравця і арбітр призначив вільний удар в межах карного майданчику. Під час розіграшу вільного, партнери відкотили м’яча під удар Кікотю і той завдав точного удару (1:2). Далі сталася неприємність: травму отримав нападник, який перебуває в «Ниві» на перегляді. Замість нього на поле вийшов Олександр Лакуста.

А завершився перший тайм приємно для вболівальників тернопільської команди. На останній хвилині Баранець, отримавши передачу врозріз, вийшов віч-на-віч з кіпером «Буковини», майстерно переграв того і закотив м’яча в порожні ворота (2:2).

На другий тайм склад «Ниви» трішки змінився. На поле вийшли три нових гравці: Януш замість Швеця, воротар на перегляді – Новака, Маткевич – Баранця.

На 55-й хвилині «Нива» повела в рахунку. Після передачі Ігоря Мельника Орест Януш пробив з гострого кута. М’яч від штанги поцілив у ворота — 3:2.

У складі «Ниви» проведено чергову заміну. Замість Романюка на поле вийшов Гребинський.

«Нива» забила ще один гол, який, щоправда, арбітр відмінив. Ігор Мельник реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, але лайнсмен підняв прапорець, хоча один з оборонців «Буковини» затримався і був ближчий до власних воріт, ніж крайній півзахисник «Ниви». Але, нічого не поробиш. Рахунок і далі зберігається 3:2 на користь «Ниви».

У складі «Ниви» проведено чергову заміну. Замість Баранця на поле вийшов Стоцький.

Небезпечний момент стався біля воріт «Ниви». Після розіграшу вільного удару кіпер «Ниви» зреагував на потужний удар з близької відстані, витягнувши м’яча з дальнього кута.

У складі «Ниви» проведено чергову заміну. Замість Кікотя на поле вийшов Басараб.

Наприкінці матчу серйозної травми зазнав Орест Януш. Його одразу повезли до лікарні. Замість нього на поле вийшов Юрій Войтович.