Авторизація | Реєстрація

Ігор Козелко офіційно став гравцем «Ниви»

  • 04.03.2013 08:04
  • 0
  • 4156

Вихованець тернопільського футболу, 27-річний Ігор Козелко поставив свій підпис під контрактом з ФК «Нива». Про це повідомив головний тренер тернопільської команди Ігор Яворський.

- Скажу чесно, ми давно хотіли запросити кількох гравців з ФК «Тернопіль» у «Ниву». Але з тренерським штабом муніципальної команди не знайшли компромісу. Коли ж я дізнався, що Ігор Козелко розірвав з ФК «Тернопіль» договірні відносини, ми запропонували йому прийти до нас в команду. Він дав добро і я задоволений, що у «Ниві» з'явився такий гравець. Рівень його гри ми знаємо, до того ж він свій, місцевий, - зазначив Ігор Яворський.

Разом з тим, тренер у розмові з І. Козелком сказав тому, що потрібно на тренуваннях і на футбольному полі доводити, що він гідний місця в основному складі «Ниви», що він не гірший, а кращих за тих футболістів, які нині є в тернопільській команді.

- Ніхто по «блату» в склад команди нікого, навіть якщо ти і вихованець тернопільського футболу, ставити не буде. Ми з ним розмовляли на цю тему, я йому говорив, що конкуренція в «Ниві» буде досить серйозна. Козелко повинен довести, собі в першу чергу, що він хороший футболіст. Якщо він це зможе зробити, а ми намагатимемося йому допомогти, то в нього є всі шанси грати в стартовому складі «Ниви». Все буде залежати від того, як він, по-перше, впишеться в новий колектив, по-друге, суттєвим є і психологічний фактор, бо він і ще ряд футболістів ФК «Тернопіль» їздили свого часу на перегляд в інші команди, але там не прижилися, - зауважив Ігор Петрович.

Коуч «Ниви» бачить Ігоря Козелка на позиції атакувального півзахисника, при цьому характеризує його, як технічного футболіста, котрий непогано працює з м'ячем, має високу швидкість та добре мислить на футбольному полі.

Довідка

Козелко Ігор Ігорович
Народився - 25 липня 1985 року
Вихованець тернопільського футболу
Амплуа - півзахисник/нападник

Виступав за команди: ДЮСШ Тернопіль, "Динамо" Хмельницький, "Збруч" Волочиськ, «Спартакус» Шароволя (Польща),  "Сокіл" Золочів,  ФК "Тернопіль" Тернопіль.

Фото — fc.ternopil.ua


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів