«Нива» — «Кривбас» (дубль) 1:1

• 23.02.2013 17:02
  • 0
  • 2677

Сьогодні, 23 лютого, свій останній спаринг на другому навчально-тренувальному зборі провела тернопільська «Нива». У суперники нашим землякам дісталися дублери криворізького «Кривбасу». Матч завершився внічию - 1:1.

Перший тайм поєдинку завершився безгольовою нічиєю. Гравці «Ниви» створили до десятка небезпечних моментів, з яких до 100% гольових можна віднести наступні. Так, нападник, який перебуває в розташуванні «Ниви» на оглядинах не реалізував «чистий» вихід віч-на-віч. Найдосвідченіший гравець тернопільської команди Анатолій Маткевич пробиваючи метрів з 20-ти без опіки суперників, надіслав м'яча трішки вище воріт. І насамкінець мав забивати оборонець Олег Лівіцький, котрий підключився на стандарт, але завдаючи удару після відскоку, Олег м'ячем потрапив прямо у воротаря. Загалом у перші 45 хвилин гри перевагою володіли тернополяни, натомість після відпочинку гравці «Ниви» дещо підсіли і вже молоді криворіжці перехопили ініціативу і мали більше шансів на перемогу.

Власне суперник першим зумів відзначився. На 65 хвилині при виході на одного воротаря, Руслан Мазур збив опонента і арбітр призначив пенальті. Варто зазначити, що форвард «Кривбасу» встиг завдати удару, який пройшов вище воріт, однак суддя таки вказав на одинадцятиметровий. Під час пробиття пенальті шансів у Мазура не було (0:1). За десять хвилин тернополяни зрівняли рахунок. Після передачі з лівого флангу атаки Ореста Януша, першим на м'ячі був півзахисник, що перебуває в «Ниві» на перегляді, котрий завдав точного удару з центральної зони (1:1). Практично одразу гравці «Кривбасу» організували масовану атаку під час якої вже Руслан Мазур продемонстрував свій клас, парирувавши два поспіль небезпечних удари. Мали нагоди відзначитися і гравці «Ниви». Зокрема, півзахисник з числа потенційних гравців тернопільського клубу не скористався своїм шансом пробиваючи з близької відстані, як і Михайло Басараб пробив вище воріт під час потенційно небезпечного штрафного удару…

Склад «Ниви»: Новак - Лівіцький, Плішка, Білий, Мдінарадзе - Басараб, Маткевич, Януш, Стоцький - Лакуста, нападник на перегляді.

На заміну в другому таймі виходили: Мазур, Кікоть, Швець, Лазорик, Яневич та два півзахисники, які перебувають у «Ниві» на перегляді.

Отож, на першому кримському зборі «Нива» зіграла шість матчів, в який одного разу перемогла, чотири рази зіграла внічию та одного разу поступилася, при різниці забитих і пропущених м'ячів 11:10 (+1).