«Нива» розійшлася «миром» з «Титаном»

• 19.02.2013 19:11
  • 3
  • 2369

Сьогодні, 19 лютого, тернопільська «Нива» провела свій третій спаринг на кримському навчального-тренувальному зборі. Цього разу наші земляки зустрілися з першоліговим «Титаном» з Армянська і звели матч унічию - 1:1.

Основні події матчу розгорнулися в перші десять хвилин. На третій хвилині подача з лівого краю атаки «Ниви» у виконанні Романа Стоцького знайшла голову капітана команди Миколи Лазорика. Той скинув м'яча під удар нападнику, котрий перебуває в команді на оглядинах, який був точним (1:0). До речі, гол цього форварда - вже другий на два останні матчі «Ниви».

Та все ж не довго трималася перевага тернополян. Порушення правил у карній зоні призвело до пенальті, яке суперник вправно реалізував (1:1).

Загалом у перші 45-хвилинці ситуацію на полі контролювали тернополяни, знову створили кілька слушних моментів, але, то кіпер суперника був вправнішим, то удари гравців «Ниви» були не влучними.

Не менш якісні моменти з боку «Ниви» було створено і після відпочинку. Так, Олександро Лакуста спершу не реалізував вихід віч-на-віч, згодом він ж з 16 метрів без опіки з боку суперників пробивав, однак воротар «Титана» правильно обрав позицію і зумів ліквідувати небезпеку. І насамкінець Григорій Гаранян мав замикати передачу справного краю атаки «Ниви», але не скористався своїм шансом. У підсумку за хорошого рівня гри, команди розписали «мирову» - 1:1.

Склад «Ниви»: Мазур - Лазорик, Білий, Яневич, Гребинський - Кікоть, Маткевич, Януш, Швець, Стоцький - футболіст на перегляді (нападник). У другому таймі на заміну вийшли: Лакуста, Гаранян, лівий півзахисник та нападник (обидва - на перегляді).