• 17.02.2013 14:14
  • 4
  • 3310

«Нива» (Тернопіль) - ФК «Куйбишеве» (Бахчисарайський р-н.) - 6:1 (1:0)

У другому спарингу на навчально-тренувальному зборі в Криму футболісти тернопільської «Ниви» впевнено перемогли аматорську команду з смт. Куйбишеве (Бахчисарайський р-н.) - 6:1.

Єдиний гол у першій 45-хвилині гравці «Ниви» забили після помилки оборонців команди суперниці. Захисник кримчан обрізався, м'яча перехопив форвард, котрий нині перебуває у «Ниві» на перегляді і, вийшовши віч-на-віч з воротарем, майстерно його переграв. Загалом «Нива» в першому таймі мала суттєву перевагу, і могла піти на відпочинок з більшою перевагою, однак її гравці не реалізували кілька слушних нагод. Так, Ігор Швець з середньої відстані намагався поцілити в дальній від кіпера кут воріт, але м'яч розминувся з рамкою воріт; Олександр Лакуста замикав фланговий простріл - воротар зреагував на удар Сашка; Микола Лазорик після подачі кутового завдавав удару головою, але і цього разу кіпер кримчан виявився на висоті. До честі господарів, треба сказати, що вони в першому таймі постали цілком боєздатним колективом. І в одній з атак могли відзначитися голом-красенем. Після навісної передачі нападник кримчан завдав удару ножицями. На цей раз вже довелося продемонструвати свій клас кіперу «Ниви» Андрій Новаку.

У другому таймі тренери «Ниви» повністю змінили стартову одинадцяту. І треба сказати, гра теж помінялася в сторону кращої реалізації гольових моментів. Лідером у команді став досвідчений оборонець Олег Лівіцький, котрий відзначився дублем. Спершу Олег вдало зіграв на добиванні, переправивши м'яча у ворота ударом головою після того, як кіпер суперника з перший ударом гравців «Ниви» впорався. А другий гол Лівіцький забив теж головою. Цього разу він замкнув передачу з лівого флангу атаки «Ниви». А ще голами в тернопільській команді відзначилися: Анатолій Маткевич, котрий на квадратному метрі переграв суперника і з 16-ти метрів точно пробив у дальній від воротаря кут воріт; Орест Януш - у близької відстані точним ударом завершив масовану тернопільську атаку та нападник, який перебуває в «Ниві» на перегляді - точним був удар з 11-ти метрів після прострільної флангової передачі.

Суперник ж зумів відзначитися при рахунку 2:0 на користь «Ниви». У силовій боротьбі тернопільського оборонця і кримського нападника арбітр матчу вгледів порушення правил з боку гравця «Ниви» і вказав на одинадцятиметровий. Руслан Мазур вгадав напрямок польоту м'яча, навіть зумів дотягнутися до «смугастого», однак той по-зрадницьки від рук воротаря таки залетів у сітку.

Склад «Ниви» в першому таймі: Нова - Лазорик, Білий, Данищук, Яневич - Басараб, Кікоть, Стоцький, Швець - Лакуста, футболіст, який знаходиться на перегляді.

Склад «Ниви» в другому таймі: Мазур - Плішка, Лівіцький, гравець на перегляді, Мдінарадзе - Маткевич, Януш, Гребинський, Скакун - футболісти, який знаходиться на перегляді (нападники).