Авторизація | Реєстрація

«Кримтеплиця» — «Нива» 4:0

  • 13.02.2013 16:11
  • 1
  • 3685

«Кримтеплиця» (Молодіжне) - «Нива» (Тернопіль) - 4:0 (1:0)

Сьогодні, 13 лютого, невдало для тернопільської «Ниви» завершився перший контрольний спаринг на другому навчально-тренувальному зборі в Криму. Першолігова «Кримтеплиця» з Молодіжного «била» «Ниву» - 4:0.

Варто зазначити, що гравці «Кримтеплиці» мали кращий вигляд, позаяк вже завершують свій другий збір, а гравці «Ниви» тільки розпочинають. До того ж тернополяни вперше цьогоріч зіграли на трав'яному покритті (вчора, 12 лютого, вперше його випробували на тренуванні).

Перший гол у ворота «Ниви» було забито в першому таймі після прострільної передачі з лівого краю атаки суперника. Нападник кримчан прийняв м'яча за 11 метрів від воріт Андрія Новака і точно пробив у дальній кут. Тернополяни у 45-хвилинці теж мали дві нагоди відзначитися. Після подачі зі штрафного Андрія Кікотя Василь Білий ціляв у кут воріт, але м'яч дещо розминувся з воротами. Також момент мав нападник, котрий перебуває в «Ниві» на оглядинах і прізвище якого тренери команди воліють не афішувати. М'яч після удар гравця з кута штрафного майданчика пройшов в лічених сантиметрах над поперечиною.

У другому таймі тренери «Ниви» зробили шість замін, які не підсилили команду, а навпаки, послабили її гру. Вже в перших 15 хвилин другої половини гри тернополяни «горіли» - 3:0. Обидва голи було забито після позиційних помилок Олега Лівіцького. Першого разу з центральної зони суперник разів п'ять «розстрілював» Руслана Мазура і таки досяг свого (2:0), а незадовго Лівіцький не підстрахував партнерів, а кіпер Мазур не виручив, коли суперник несильно, але точно пробивав у рамку воріт (3:0). А на останній хвилині до того всього в ворота «Ниви» за гру рукою оборонця було призначено пенальті, яке суперник влучно реалізував (4:0).

Не без того, що гравці тернопільської команди не мали моментів і в другому таймі. Так, Ігор Швець з середньої відстані влучив у поперечину, потенційний новачок-нападник не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, ще один гравець, який перебуває на перегляді пробив з лінії штрафного над поперечиною. Олег Лівіцький намагаючись реабілітуватися за невдалі дії на початку другого тайму пішов на стандарт і небезпечно пробив головою - м'яч пройшов поруч зі стійкою. І насамкінець Роман Стоцький смачно приклався до м'яча після штрафного удару, але кіпер «Кримтеплиці» кінчиками пальців зумів перевести м'яча на кутовий.

Склад «Ниви» в першому таймі: Новак - Лазорик, Білий, Яневич, Гребинський - Басараб, Данищук, Кікоть (потенційний новачок, 30), Стоцький, потенційний новачок (півзахисник) - потенційний новачок (нападник).
У другому таймі на заміну виходили: Мазур, Плішка, Лівіцький, Януш, Швець, Скакун, Мдінарадзе, потенційний новачок (нападник).


Коментарі


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів