Авторизація | Реєстрація

«Ниві» потрібні 3-4 кваліфіковані футболісти

  • 13.12.2012 21:56
  • 0
  • 5296

Близько 100 вболівальників «Ниви» прийшли 12 грудня в Український дім «Перемога» на зустріч з футболістами, тренерським складом та керівництвом футбольного клубу. Головний лейтмотивом зустрічі, який проходив крізь майже півторагодинне спілкування, стало запевнення головного тренера команди Ігоря Яворського та президента клубу Автанділа Мдінарадзе, що «Нива» обов'язково підвищиться в класі і з літа наступного року виступатиме в першій лізі. 

Нинішнє друге місце «Ниви» в чемпіонаті України серед команд другої ліги керівництво клубу вважає непоганим результатом для майбутніх перемог.

- Завдання, які перед командою ставилися, а це здобути путівку в першу лігу, залишається в силі. Більше того, ми намагатимемося таки завершити чемпіонат на першому місці, щоб напряму, без стикових поєдинків, підвищитися в класі. Якщо ж цього не вдасться, адже нині маємо чимале відставання від лідера, будемо готуватися до перехідного турніру. Але як би не склалося, завдання буде виконано! На сьогодні ні в команді, ні в клубі, немає сумніву щодо загального позитивного підсумку виступів «Ниви» в нинішньому сезоні, - заявив Автанділ Мдінарадзе

Тренер Ігор Яворський запевнив Автанділа Мамійовича і шанувальників«Ниви», що команда зроблять все можливе, щоб здобути путівку в першу лігу.

- Програвши три матчі поспіль на стартовому відрізку чемпіонату (у Чернігові і Одеси та вдома «Реал-Фарму»), тренери зрозуміли, що щось не те. В подальшому, на кожному тренуванні були збільшені вимоги до футболістів, значно зросли фізичні навантаження, сформувався стабільний склад, гравці стали вимогливіше відноситися до себе, кожен на 100% викладався на футбольному полі. І в другому колі команду прорвало. Для нас сезон завершився швидко, адже футболісти «Ниви» набрали чудову форму, провівши останні матчі на одному диханні і, переконаний, ми могли б видати ще цілу серію хороших ігор. Але… залишимо її на весняну, найвідповідальнішу частину сезону. Додам, що нинішні гравці «Ниви» досвідчені, на кваліфіковані, тому можуть грати на більш високому рівні. А тому в мене немає і долі сумніву, що ті завдання, які сьогодні ставить керівництво клубу будуть виконані, - переконаний Ігор Яворський

У зимовій перерви тренери «Ниви» обіцяють, що в команді не буде великих кадрових змін, максимум буде запрошено 3-4 кваліфікованих виконавців.

- Наша команда потребує перш за все швидкісних крайніх півзахисників та хорошого гравця в лінію атаки. Останній має мати високу швидкість, відповідно повинен гармонійно доповнювати Тараса Кабанова, який може притримати м'яча, виграти повітря, віддати вивірений пас на хід партнеру. Над пошуком таких виконавців працюємо вже, відповідно абикого не хочемо брати до «Ниви». Новобранці мають бути на «голову» кращі за тих гравців, які сьогодні є команді. Так, ми розпрощалися з п'ятьма футболістами і якщо на їхню заробітну плату вдасться запросити двох кваліфікованих, то я буду вважати таку комплектацією досить якісною. Поясню напрямок своїх думок. Запросити хороших виконавців на зарплату 3-4 тис. грн. сьогодні складно, але якщо, образно кажучи, взяти два гравці і дати їх зарплату 10 тис. грн., то такою сумою до Тернополя можна заманити виконавця дійсно високого рівня, - розповів Ігор Яворський.

А ще на зустрічі піднімалася тема майбутнього святкування 35-річного ювілею «Ниви», покращення клубної інфраструктури, взаємовідносин клуб-фанати, майбутніх виїздів вболівальників на виїзні матчі, відкриття магазину з клубною атрибутикою і багато іншого.

Відеоверсію зустрічі вболівальників незабаром буде викладено на офіційному сайті клубу.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів