"Нива" показує характер

• 05.04.2007 14:47
  • 11
  • 13640

Поступаючись 0:2 івано-франківському “Спартаку” тернопільська “Нива” змогла звести матч унічию – 2:2. До того ж останні 20-ть хвилин наші земляки грали у меншості.
Вчора, 4 квітня тернопільська “Нива” зіграла черговий контрольний поєдинок. Суперником нашої команди був першоліговий “Спартак” (Івано-Франківськ). Незважаючи на те, що трибуни місцевого стадіону “Рух” були порожніми, першими в рахунку вже на шостій хвилині повели господарі – 1:0. Що не кажіть, а вищий клас суперника відчутно давався взнаки. На 38-ій хвилині “спартаківці” вдруге вразили ворота “Ниви”. І це не стало якоюсь несподіванкою, адже вони впродовж першого тайму цілком контролювали хід гри.
Не змінилася ситуація на полі і після перерви. Господарі створювали момент за моментом, однак помітно кульгала реалізація. В одному із епізодів, коли на 70-ій хвилині тернополяни пропустили гостру контратаку, форвард “Спартака” міг виходити на очне побачення з кіпером “Ниви” Василем Раковіцею. Втім, дуелі не вийшло. Тернопільський захисник Андрій Біскуп (у цьому матчі удостоївся капітанської пов’язки) у підкаті ззаду “підкосив” івано-франківця, за що отримав червону картку. Та вилучення ані трохи не пригнітило нашу команду. Швидше навпаки – додало їй впевненості та бійцівського духу. Вже через 15 хвилин новачок “Ниви” 18-літній Ігор Семенина скорочує відставання, впритул розстрілявши голкіпера. А за хвилину до фінального свистка ще один дебютант нашої команди Дмитро Кривий робить рахунок рівним – 2:2.
Ця гра стала останнім етапом підготовки “жовто-зелених” до старту весняної частини чемпіонату. Починаючи від сьогодні (5 квітня) всі гравці команди будуть перебувати на так званому карантині на клубній базі у приміських Великих Гаях. А вже 10 квітня на “Ниву” чекає перша офіційна гра проти львівських “Карпат-2”.