«Нива» виходить на друге місце

• 13.11.2012 22:42
  • 0
  • 1730

Футбольний матч тернопільської «Ниви» зі стрийською «Скалою» у рамках 20-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги (група «А») був особливий, адже на кону стояло не три очки, а цілих шість, позаяк суперники - конкуренти на другу позицію турнірної таблиці. І тому на перший план у поєдинку виходила не видовищна гра, а результат. Так воно і сталося…

До честі «Ниви», вона досягнула того самого результату, перемігши з мінімальним рахунком принципового суперника. Разом з тим гра, яку продемонстрували гравці тернопільського клубу, була доволі посередньою. І якщо ще в першому таймі з боку футболістів «Ниви» простежувалась активність, то по перерві жодного більш-менш небезпечного моменту вони не створили. На щастя, «Ниві» допоміг швидкий гол. Після подачі кутового м'яч потрапив до Олега Лівіцького, котрий «парашутом» закинув шкіряного за спини захисникам. Останні невдало намагалися створити положення поза грою. І коли м'яч потрапив до Тараса Кабанова, той сам мав забивати, але віддав м'яча на Редвана Османова, котрому нічого не залишалося, як практично з лінії воріт ударом головою переправити м'яча у ворота (1:0). Ще як мінімум тричі до перерви господарі повинні були вразити ворота стрийської команди, і до всіх цих епізодів долучився досвідчений Кабанов. Спершу він відірвався від опікуна, та, пробиваючи з гострого кута, удар заблокував оборонець. Однак м'яч відскочив прямо на ногу Олександру Антонюку. Його потужний постріл з меж карного майданчика кіпер зумів потягнути, перевівши м'яча на кутовий. Далі вже Кабанов на квадратному метрі розібрався з захисником і метрів з 10-ти потужно пробив. М'яч був такої сили, що аж поперечина затряслася, але у рамку воріт шкіряний так і не залетів. А вже в доданий арбітром час до першого тайму Редван Османов, пройшовши по правому краю атаки, виклав м'яча немов на блюдечку Кабанову, але той фактично з двох метрів якимось дивом не зумів влучити по м'ячу.

Що сталося з футболістами «Ниви» у другому таймі, розповів на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Ниви» Ігор Яворський: «Більшість футболістів вийшли в другому таймі на поле, думаючи, що на табло вже 3:0 і такий результат їх влаштовує. Не знаю чому, але ряд гравців просто «повзали» по футбольному полі. А ті футболісти, які вийшли на заміну, не підсилили гру команди, а навпаки - зіграли гірше своїх можливостей. Можливо, так сталося через те, що тренери дали їм два дні вихідних, очевидно, не потрібно було цього робити. Будемо аналізувати, робити висновки».

На щастя, для «Ниви» все закінчилося якнайкраще. Оскільки удар з близької відстані стриянина Віталія Дністряна прийняла на себе поперечина, а сольний прохід Василя Цюцюри (гравець «Скали» не зустрів щонайменшого опору з боку Віктора Данищука та Олега Лівіцького) зупинив тернопільський кіпер Андрій Новак.

Ця перемога дозволила «Ниві» вперше у сезоні піднятися на друге місце турнірної таблиці, яка наприкінці чемпіонату гарантує щонайменше матчі плей-оф за право грати наступного сезону в першій лізі. І хоча до завершення сезону ще далеко, разом з тим приємно, що «Нива» після третьої перемоги поспіль наближається до своєї мети.

«Нива» (Тернопіль) - «Скала» (Стрий) - 1:0 (1:0)
10 листопада. Тернопіль. Міський стадіон. + 8С. 1000 гл.

«Нива»: Новак, Данищук, Лівіцький, Лазорик-к, Яневич, Гребинський (Януш, 57), Войтович, Маткевич (Шляховий, 90), Антонюк, Кабанов (Рябцев, 69), Османов (Лакуста, 53).

Гол: 1:0 - Р. Османов (7).