Авторизація | Реєстрація

Заключний етап підготовки

 • 02.04.2007 22:03
 • 2
 • 7970

За останній тиждень наша команда провела три спаринги.
В першому матчі суперником "Ниви" був бережанський "Сокіл". За задумом керівників, бережанська команда в наступному сезоні має стати фарм-клубом бурштинського "Енергетика" і почати виступи у другій лізі. Тому зараз в Бережанах готують серйозну команду. У протистоянні був зафіксований рахунок 1:1. За тернополян відзначився Олександр Семенюк, а у наступному матчі команда програла 1:2 першоліговому Поділлю з Красилова, знову  забив Семенюк. Далі, "Нива" грала знову проти "Поділля", тепер хмельницького і жовто-зелені не залишили на суперникові каменя на камені - 4:0. Забивали Семенюк, Поліванов, Дурай, Семенина.
У останньому матчі склад "Ниви" виглядав таким: Раковіца(Вірковський) Бугайчук, Біскуп(Дурай), Грешта(Удич),Гусаковський(Лівіцький), Ніканович,Карабин, Беркита(Грінченко), Поліванов,Семенюк(Бабин), Стус (Семенина). Помітні і нові прізвища, а саме Карабин з Карпат-2 - молодий гравець 1989 року народження, і Семенина - тернопільський вихованець.
Четвертого квітня "Нива" зіграє свій заключний спаринг проти івано-франківського "Спартака" (вже вкотре за зимову перерву)

Володимир Лівінський ("ТО")


Коментарі

 • 49

  Andrii 2 April 2007, 23:03

  Семенюк роззабивався...Хоча це товарняк,але все-таки приємно за нього!Cool
  А цей Раковіца кажуть екс-буковинець,я читав на сайті їхньому.
  А це Поділля з Красилова замінило хмельницьке в 1 лізі?
 • 6

  Fozzy 3 April 2007, 00:28

  Так Поділля Хмельницьк тепер Поділля Красилів а в Хмельницьку створють нову команду і бідуть заявляти її в аматорську лігу

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів