«Славутич» (Черкаси) - «Нива» (Тернопіль) - 1:1 (0:1)

«Славутич»: Лєнчінков, Бриж, Лисоконь, Белмохтар, Горкун (Кобіков, 89), Шандор (Кошелюк, 68), Ніколайчук, Фабунмі (Дацюк, 31), О. Тарасенко, Є. Тарасенко-к, Ткаченко (Гуд, 56).
«Нива»: Новак, Гребинський, Лазорик-к, Яневич, Войтович, Маткевич, Антонюк (Рева, 90), Кушка (Лакуста, 28, Османов, 65), Кабанов (Рябцев, 90), Лівіцький, Шляховий (Листопад, 74).

Голи: 0:1 - О. Антонюк (8), 1:1 - Є. Гуд (68).
Попередження: О. Тарасенко (47), А. Лєнчінков (83), С. Бриж (90+5).
Вилучення: Т. Листопад (88).

Тернопільська «Нива» вкотре показала доволі пристойний футбол з великою кількістю гольових моментів, але знову неточність на завершальній стадії атак не дозволила команді святкувати перемогу. Так сталося у календарному матчі «Ниви» у Черкасах проти місцевого «Славутича».

Вже на 8-й хвилині оборонці «Славутича» порушили правила на Сергію Кушці. Прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок у матчі Олександр Антонюк (0:1). За чотири хвилини «Нива» під час швидкої контратаки ледь збільшила свою перевагу. Сергій Кушка і Тарас Кабанов фактично розстрілювали ворота «Славутича» - у першому випадку голкіпер черкащан Андрій Ленчінков ногою зреагував на удар, а в другому за господарів зіграла стійка воріт.

Другий тайм розпочався з підступного дальнього удару тернопільського півзахисника Анатолія Маткевича. Поступово бажання господарів відігратися почало матеріалізуватися в ігрову перевагу, яка нарешті втілилася в гол. На 68-ій хвилині Валентину Горкуну з-під тернопільського оборонця Олега Лівіцького вдалося проштовхнути м'яча по центру на хід Євгену Гуду. Останній, змістившись праворуч, зумів переграти кіпера «Ниви» Андрія Новака - 1:1. Могли тернополяни і взагалі програти. Після флангової передачі черкащанина Кошелюка на останній хвилині гри Лівіцький не дістав м'яча головою, і добре, що на удар з близької відстані Гуда зумів зреагувати тернопільський страж воріт Новак.