«Нива» (Тернопіль) - СКА (Одеса) - 1:0 (0:0)

Судді: В. Запрутняк (Ужгород), Я. Сащина (Ужгород), Р. Соботюк (Житомир).

«Нива»: Новак, Данищук (Шляховий, 86), Лівіцький, Лазорик, Яневич, Гребинський, Войтович (Листопад, 83), Маткевич, Антонюк (Януш, 70), Кушка (Лакуста, 74), Кабанов (Рябцев, 90+2).
СКА: Череднюк, Гусак, Кравчук, Жевлаков, Циня, Додік, Леонов, Гуляєв, Таркановський (Павлик, 86), Попов (Тропанець, 83), Шульгін

Гол: Т. Кабанов (51).
Попереджений: О. Януш (72).

В матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги тернопільська «Нива» на власному полі перемогла одеський СКА - 1:0. Тепер у команди 22 очка і вона хоча й перебуває на шостому місці турнірної таблиці, однак від другої позиції її відділяє всього два очка.

Попри тотальну перевагу протягом усього першого тайму, тернополяни за перших 45 хвилин так і не змогли забити бодай одного гола. Лише біглий перелік гольових моментів говорить сам за себе: Ігор Гребинський після скидки головою від Сергія Кушки пробивав із зручної позиції вище воріт; простріл Кушки з правого флангу атаки з лінії воротарського майданчика замикав Антонюк - знову вище воріт; сумбурна атака "Ниви" ледь не завершилась точним ударом Кушки - у метушні захисники все ж зуміли нейтралізувати загрозу; Кушка не реалізував вихід на побачення з Череднюком - врятував голкіпер, а у наступній атаці той же Череднюк парирував потужний удар Віктора Яневича із-за меж штрафного майданчика; після передачі Кушки Тарас Кабанов впритул і без перешкод розстрілював кіпера гостей проте останній дивом зреагував на політ м'яча (найкращий момент у «Ниви» в першому таймі!); удар Кабанова з хорошої позиції знову блокує Череднюк.

Гості вперше наблизилися до воріт «Ниви» аж на 15 хвилині. Пилип Попов завдав не сильного, але точного удару, однак він не становив загрози для тернопільського кіпера Андрія Новака. Незадовго півзахисник СКА Ігор Леонов добряче накрутив тернопільських оборонців, а згодом пробив із лівого кута штрафного майданчика - м'яч пройшов кількома метрами вище воріт. А на 30-й хвилині одесити в останнє в першій 45-хвилинці потурбували оборону «Ниви», коли Рустам Циня хорошим обвідним ударом зі штрафного цілив у «дев'ятку», однак саме в тому місці стояв Новак, котрий і відвів загрозу.

Масовані атаки гравців «Ниви» продовжилися і на старті другого тайму. І одна з них таки завершилася успішно. Після подачі зі штрафного Олександра Антонюка і метушні біля воріт армійського клубу з Одеси, найспритнішим виявився Тарас Кабанов, котрий вколотив м'яча в ворота одесит з близької відстані (1:0). Мали тернополяни забивати ще: Войтович після передачі Данищука, перебуваючи без опіки на лінії карного майданчика, пробив повз ворота; після кутового і удару головою Тараса Кабанова, м'яч розминувся з воротами; Орест Януш зряче підкручував м'яча в «дев'ятку», але - знову не точно.

Більше голів у матчі не було, хоча оборонці «Ниви» добряче заставили похвилюватися тренерів і вболівальників, адже в трьох моментах лише холоднокровність Новака, вдала гра в підкаті Лазорика та неточність у завершальній передачі нападника СКА не дозволили гостям зрівняти рахунок.

Натомість на 79-й хвилині стався епізод, який міг кардинально змінити ситуацію в даному матчі. Раптово перестали горіти половина прожекторів на тернопільському стадіоні. Незважаючи на те, що світла бракувало, арбітр з Ужгорода таки прийняв рішення дограти матч, який власне і став для «Ниви» переможним.