Авторизація | Реєстрація

Відвертість від коуча Ігоря Яворського

  • 13.10.2012 10:01
  • 0
  • 3883

Головний тренер «Ниви» Ігор Яворський розповів чому його підопічні не змогли схилити шальки терезів у матчі з лідером - чернігівською «Десною» на свою користь та повідав про найближчі плани команди.

- Дивлячись на хід гри, нічийний результат матчу закономірний, - почав розповідь Ігор Петрович. - Поєдинок носив обопільно гострий характер. Як «Нива», так і «Десна» мали можливості для того, щоб забити переможний гол. Так, наприкінці другого тайму могли пропустити тернополяни в епізоді, коли оборонці зіграли не чітко, однак був момент, коли «Нива» могла й вирвати перемогу. Разом з тим хочу наголосити на тому, що нашу команду весь час підводять помилки окремих її виконавців. Зокрема, у звітному матчі, забивши трудовий гол, практично одразу гравець лінії оборони допустився елементарної помилки, тим самим буквально за хвилину суперник нас покарав, що в кінцевому випадку призвело до втрати очок.

- Ви часто виходили до бровки поля, апелюючи під час матчу до арбітра …

- Про суддів волію не говорити, однак скажу одну репліку: чомусь так стається, що коли «Нива» грає з лідерами чемпіонату, то на об'єктивність Феміди важко розраховувати.

- Після нездобуття трьох очок у матчі з чернігівською командою можна говорити, що «Нива» вже виключилася з боротьби за перше місце?

- Ні, цього ми не говоримо. Ми знаємо одне: ще досить багато ігор як на першому етапі чемпіонату, так і в його фінальній частині, тому «Нива» боротьби за лідерство не припиняє. Якщо б тренери і футболісти «Десни» так думали, то я був би задоволеним.

- Не робите трагедії, що команди опустилася на 5 місце?

- Жодної трагедії не бачу. «Нива» у порівняні з конкурентами має один пропущений матч, вигравши який, надолужимо втрачене.

- Якщо реально дивитися на речі, хто для «Ниви» нині є головним конкурентом у боротьбі за путівку до першої ліги?

- Не дивлячись на останні невдачі, такою командою все-таки вважаю черкаський «Славутич».

- На вашу думку, «Десна» за грою - лідер другої ліги?

- Так, “Десна» - це добре укомплектована команда, грає фактично одним складом вже три роки, має серйозне фінансування та хорошу тренувальну базу. Свого часу я мав намір запросити до Тернополя кількох футболістів «Десни», які раніше працювали зі мною, і я знав їхню кваліфікацію. Але вони відмовились, почувши ту заробітну плату, яку ФК «Нива» їм готовий був запропонувати. Я не кажу, що всі гравці «Десни» отримують такі кошти, але в її лідерів платня більша в 2-3 рази, ніж у ключових футболістів «Ниви».

- Наступний матч у Южному стане для «Ниви» одним з ключових на даному етапі чемпіонату?

- Якщо ми ставимо максимальні завдання, то перемагати потрібно в кожному матчі. Хоча матч у Южному буде для нас матчем підвищеної уваги, бо зустрічаємося з прямим конкурентом.

 


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів