Авторизація | Реєстрація

Офіційна позиція ФК «Нива» з приводу подій 2 жовтня

 • 03.10.2012 22:21
 • 24
 • 5661

Ставлення до подій, які трапилися наприкінці першого тайму календарного матчу 13 туру чемпіонату України серед команд другої ліги «Нива» та «Кристал» у Тернополі однозначно - негативне. При цьому клуб висловлює застереження, як до дій правоохоронців, так і до поведінки тернопільських фанатів.

Згідно вимог ФФУ та ПФЛ порядок на стадіоні під часу футбольних матчів повинні забезпечувати клубні сек'юріті, працівники ж міліції мають розміщуватися по периметру стадіону. У ФК «Ниви» є служба яка займається охороною порядку, але це люди, які по закону не мають жодних спецзасобів для захисту. Отже, тому міліціонери, враховуючи листи з боку ФФУ та ПФЛ в яких зазначено, що тернопільські фанати зарекомендували себе досить агресивно не лише на домашніх матчах «Ниви», а й на виїзних (зокрема, в Стрию), прийняли рішення, щоб особливу увагу під час футбольних матчів зосередити на фан-секторі «Ниви». Коли був запалений фаєр на звітному матчі, правоохоронці діяли, як то належить по закону, адже застосовувати піротехнічні засоби на футбольних матчах заборонено.

Поведінка фанів викликає багато питань, адже сьогодні клуб несе серйозні фінансові збитки через їх дії. Це стосується, як поєдинку «Ниви» в Стрию, так і одного з домашніх матчів. ФК «Нива» доводилося покривати збитки стадіонам за пошкоджені крісла. У звітному матчі сталося теж саме, відповідно з дня на день ми очікуємо, що керівництво КП «Тернопільський міський стадіон» виставить клубу рахунок за чергові поламані крісла. Кому фанати роблять краще завдаючи шкоду стадіонам? Нікому. Навпаки, за дії фанатів клуб несе фінансові збитки (до прикладу, 5000 грн. за дії фанатів у Стрию), які можна було б направити на інші потреби, зокрема, на ремонт бази, придбання медикаментів, купівлю спортивного інвентарю тощо… Окрім, власне фінансових втрат, ФК «Нива» через поведінку своїх фанатів, дії яких вказуються в офіційному протоколі матчу, з боку ФФУ вже отримав попередження: у разі повторення випадку, який стався в Стрию, одними штрафними санкціями по відношенню до нашого клубу не обійдеться, з команди буде знято очки.

З іншого боку, керівництво ФК «Нива» також негативно ставиться до дій правоохоронців, які під час матчу на очах у великої кількості рядових вболівальників тернопільської «Ниви», заламують руки і виводять зі стадіону фанатів команди. Функція міліції мала б бути не каральною, а в першу чергу профілактичною, тобто працівники правоохоронних органів мали б вгамувати найагресивніших фанатів. Цього, очевидно, не сталося, внаслідок чого визрів конфлікт, який призвів до безпорядків на фан-секторі та затриманні 10 фанатів.

Зі своєї сторони керівництво ФК «Нива» у межах своєї компетенції зробило все можливе, щоб по відношенні до затриманих осіб були прийняті найменш суворі міри покарання. За інформацією, якою володіє клубне керівництво, фанати були відпущені через три години, при цьому усі написали заяви, що жодних претензій до працівників міліції не мають. А сьогодні, 3 жовтня, відбулося засідання Тернопільського міськрайонного суду, де на сімох затриманих фанатів було накладено адмінштраф у розмірі від 50 до 141 грн.

ФК «Нива» неодноразово заявляв, і в чергове підтверджує, що фанатський рух на підтримку команди є пріоритетом. Перед початком сезону-2012/13 керівництво клубу зустрічалося з лідерами фан-руху «Ниви», адже керівництво клубу усвідомлює наскільки є важливою постійна присутність і підтримка фанатів для футболістів. Обидві сторони провели плідну розмову, підсумком якої стала домовленість, що клуб, у міру можливостей, буде допомагати фанатам «Ниви». І співпраця в цьому напрямку вже розпочалася. Зокрема, клуб забезпечив фанатам безкоштовним входом на домашні матчі, також клуб готовий допомагати фанатам, як фінансово, так і транспортом, на виїзні поєдинки команди (у цьому напрямку вже теж було зроблено певні кроки). Клуб і далі готовий у цьому працювати з найпалкішими вболівальниками команди, однак ця співпраця повинна відбуватися в цивілізованих рамках, адже і клуб зі своєї сторони, і фанати мають зробити все від них залежне за для досягнення поставленого на сезон завдання - здобуття командою путівки до першої ліги.

На завершення хочеться звернутися як до фанатів, так і до простих любителів футболу. 6 жовтня на центральний матч туру «Нива» - «Десна» (Чернігів), до Тернополя завітає президент ПФЛ Мілентій Бальчос. Хочеться, щоб високий футбольний функціонер з Києва побачив, як хорошу гру з боку обох команд, так і цивілізовану підтримку глядачів. Переконаний, що приклад останнього поєдинку в Тернополі буде хорошим уроком для усіх, кожен на своєму місті зробить правильні висновки, за для його величності футболу…

Президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе


Коментарі

 • 171050

  LewisBut 29 July, 22:40

  проститутки сочи
  Проститутки новосибирска
  Проститутки сургута
  Проститутки новосибирск
  Проститутки новосибирск
  проститутки сочи
  Проститутки сочи
  проститутки сочи
  Вы можете выбрать девушку, которая сама приедет вам. Если вам это не удобно, сайт предлагает анкеты проституток Сочи, которые имеют апартаменты. В зависимости от ваших предпочтений, вы можете воспользоваться поиском по категориям. Кроме того, анкеты индивидуалок с настоящими фотографиями помечены на сайте специальной подписью.
  Дешевые проститутки Новосибирска ждут в гости тех, кто ищет развлечений, но имеет не очень много средств. Каждая из них – красива и эффектна. Любая из ночных бабочек данного раздела с пониманием относится к тяжелым экономическим временам, и выставила наиболее доступную стоимость за свои услуги.
 • 171063

  Darinhof 30 July, 12:18

  проститутки новосибирска
  проститутки новосибирска
  проститутки новосибирска
  Если у Вас есть желание поразвлечься в сексуальном плане, но при этом не сильно потратиться, сайт nsexy.info предлагает Вам рассмотреть анкеты девушек, которые по умеренным ценам предоставляют интимные услуги в Новосибирске. Чтобы получить полноценное сексуальное удовольствие не обязательно нанимать элитных девочек. Обеспечить замечательное времяпрепровождение могут и дешевые проститутки, которые в поиске большего количества клиентов выставляют достаточно конкурентные цены. Пользуясь такими возможностями, можно недорого получить хорошее обслуживание и сексуальное удовлетворение.
 • 171429

  Hildabouse 30 September, 17:14

  Пришла и моя очередь рассказать свою грусную и ужасную историю. Начну с того что я сама росла в неполной семье, вернее родной отец был, но не участвовал в воспитании совсем.С мамой моей ругались и дрались, изменял ей и пил. Потом она развелась и дом поделили пополам.. Как бы и отец был, но сказать что люблю его я не могу, хотя сейчас на старости они все таки и стали жить вместе, и отец закодировался, но та обида осталась до сих пор со мной. А к чему такая предыстория. Все к тому что я для себя решила что у меня такого точно не будет. Будет любящая семья и заботливый муж. И вот я на 10 неделе беремености, от человека которого и люблю и ненавижу одновременно. фурия
  Я знала что с ней он расстался за полгода до начала переписки со мной. Но я решила проигнорить, потому что я банально не знала, как на это реагировать. Прошел еще месяц, в течение которого я видела, что он с ней переписывается, и, в конце концов, я закатила истерику. Он на это сказал что в этом нет ничего такого и успокаивал меня, как будто я что-то значу для него… Я не хочу никого осуждать, просто считаю, что о детях нужно говорить сразу, я бы полгода своей жизни не поторатила на него и эти бессмысленные отношения
 • 171429

  Hildabouse 2 October, 02:57

  Добрый вечер! Не знаю что делать, можешь хоть кто то мне подскажет, или у кого-то была похожая ситуация. Парень изменил мне на зло в компании, но я как то не воспринимали это всерьёз потому что он говорил это якобы в шутку. Потом после того как я увидела сообщение от другой девушки мне сразу стало все ясно, пришлось позвонить ей так-как я не получила от него конкретного ответа. Ну и тут она все рассказала. ее фото
  Позже я поняла, что общение не только не прекратилось, а его стало еще больше. Периодически наблюдала их онлайн вдвоем в одних и тех же мессенджерах. Поделилась с подругой своими подозрениями. Она стала предполагать, что это, возможно, только мои догадки, и на самом деле ничего нет. Я уже и сама стала думать, что, может, просто схожу с ума от ревности. Чтобы отношения были удачными, нужно уметь доверять. Я не хочу никого осуждать, просто считаю, что о детях нужно говорить сразу, я бы полгода своей жизни не поторатила на него и эти бессмысленные отношения

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів