Авторизація | Реєстрація

Автанділ Мдинарадзе: «Ні на кого не сподіватимемось»

 • 26.09.2012 17:40
 • 2
 • 5360

Одразу після жеребкування 1/8 фіналу Кубку України, президент ФК «Нива» Автанділ Мамійович Мдинардзе розповів телеканалу «Футбол» про свої враження від результатів жеребу.

— «Севастополь» — це команда класом вища, ніж наша, але повірте, що ми задоволені. Зробимо все, щоб пройти «Севастополь», команда буде налаштована на гру. Я думаю, що в нас є шанси рухатися вперед. А те, що нам жеребкування подарує в подальшому, якщо нам це вдасться, вже одному Богу відомо.

— В Тернополі є великі амбіції?

— У нас, в Тернополі, дуже великі амбіції. Я не раз говорив і хочу повторити, що місто скучило за великим футболом і якщо зайти на сайт клубу, то побачимо, що є дуже багато вболівальників, які зараз просто мріють, щоб до Тернополя повернувся великий футбол. Ми налаштовані зробити це. Сьогодні команда працює дуже потужно і я думаю, що за кілька років ми таки повернемо у місто великий футбол, а поки, якщо в нас є можливість хоча б частково через Кубок це свято повернути, ми все зробимо для цього.

— Чи вдасться зібрати аншлаг на матч проти «Севастополя»?

— Думаю що так. В Тернополі дуже люблять футбол. Звичайно, що за роки, коли «Нива» не показувала достойної гри, багато вболівальників відвернулося, проте командою й досі цікавляться всі. Тож я думаю, що на «Севастополь» прийде багато глядачів, тим більше, що для того щоб очікування справдились і команда прем’єр-ліги,  а може і донецький «Шахтар» приїхали у Тернопіль, треба підтримати команду.

— Ви згодні з тим, що рука Михайла Фоменка легша, ніж рука того-таки Володимир Трошкіна, який звів у 1/16 фіналу «Динамо» та «Шахтар»? Цього ж разу все без сюрпризів.

— Ну я взагалі не вірю в ці забобони — чия рука, хоча якби на попередньому жеребкуванні випало б приймати «Кремінь» вдома, для нас було б набагато краще. З цього боку справді можна вважати, що так, легша рука. А взагалі, тут не потрібно ні на кого сподіватись, а просто виходити, грати і перемагати.


Коментарі

 • 3130

  rtyt_ 26 September 2012, 18:37

  Недовольний прєзік. Хотів когось полюбе з премєрки
 • 3275

  gino 27 September 2012, 12:59

  Та можна спробувати й так до них дійти. Севас не без проблем, хай як пижиться. :nyva1:

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів